חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
מנעול לאופניים - פטנט חכם שיחסוך מכם להיסחב עם הסוללה

מנעול לא תמיד ודאי לא בהכרח הופך את פריצתו לבלתי אפשרית אבל עצם הניסיון לפרוץ אותו הופך למעשה פלילי בעליל. זה מהווה את אחד הגורמים לכוח ההרתעה שיש במנעול הנועל מוצר ומונע אפשרות לקחת/לגנוב אותו ללא קושי. מנעול לאופניים מהווה אמצעי הגנה יעיל. על פי רוב כאשר אדם שזומם לגנוב אופניים יראה כי הם נעולות במנעול, עצם קיומו של המנעול עשוי להניא אותו מביצוע זממו.
אופניים חשמליות (חשמליים) הצצים במקומותינו בשנים האחרונות הם בעלי כושר ריבוי טבעי כמעט לא ייאמן. הם נמצאים כאן, שם ובכל מקום. הם מפתים לא מעט אנשים לנכס אותם לעצמם. אם עד עתה האמצעי היעיל ביותר לצמצם את היתכנות גניבתם היה בהוצאת הסוללה, מה שהטיל על המשתמשים באופניים נטל מעצבן ותפס אחת משתי הידיים – עבור המשתמשים יש מוצר חדש, יעיל וטוב: מנעול לסוללה של אופניים חשמליים.

אב הטיפוס של המנעול
את אב הטיפוס פיתח סטודנט ישראלי בשם תאיר, שהמניע להמצאתו הוא התסכול שחש כמי שנזקק לנסיעה על האופניים החשמליים ונאלץ לשאת את הסוללה במו ידיו בעוברו, בלעדיהם, ממקום למקום. רבים מכם ודאי רואים מדי יום אנשים הולכים ברחוב, נוסעים באוטובוס, עומדים בתור או מזדמנים בכל מקום וזמן וביד אחת שלהם סוללה של אופניים. הבעת פניהם מסגירה את תחושתם: קשה להם. לא נוח להם. הם חשים כמי שניצבת בפניהם ברירת מחדל מבאסת...

פתרון למצוקתם הוא מנעול לאופניים.
מנעול מיוחד מאפשר נעילת הכיסא והסוללה אל שלדת האופניים. קהל היעד של צרכני מוצר חיוני זה הוא עצום. מדובר בהוצאה כספית לא גבוהה, אשר במונחי עלות - תועלת נכון לתאר אותה כזניחה.
מנעול לאופניים חסין ועמיד לא רק בפני גנבים אלא גם בפני מזג אוויר קיצוני. כאשר נדרשת הטענה של הסוללה, קל ופשוט לשלוף אותה. על מנת להגביר את השקט והביטחון שלכם, רצוי לא להיסמך רק על מנעול לאופניים, טוב איכותי ויעיל ככל שיהיה, אלא לנסות לשמור ככל שניתן על קשר עין עם האופניים, לחנות אותם במקום שיש בו אנשים ותאורה, להצמידו אל עמוד תאורה או מתקן קשיח אחר.
מי מכם, הרוכבים על אופניים עם סוללה החשים תסכול בשל הצורך לשלוף את הסוללה בכל פעם כאשר נפרדים מהאופניים אפילו לזמן קצר, ודאי יודעים כמה מתסכל הוא הצורך להיסחב עם הסוללה, במיוחד כאשר הולכים לבילוי.
מנעול לאופניים שימושי ויעיל, "עושה את העבודה". הוא מייתר את הצורך לחשוב על פתרונות שונים כדי למצוא דרכים להקל עליכם את נשיאת הסוללה. הוא מייתר אפילו את השאלה היכן להניח את הסוללה. נעילתה באמצעות מנעול היא המענה הטוב ביותר והפתרון המוצלח ביותר.
אין ספק כי מנעול לאופניים יהפוך גם את הנסיעה עליהם לרגועה יותר, בידיעה כי כאשר תידרשו או תרצו להשתחרר מהם לכל זמן שהוא תוכלו לנעול אותם ולדעת כי אתם מסודרים.