חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
קידום ממומן בגוגל -  האם זה משתלם ושווה?
קידום ממומן בגוגל מועיל, משתווה ומועיל בעיקר בשלבים שנדרשת חשיפה לאתר ולעסק שלכם, לדחיפתו בנקודת זמן מסוימת, וכאמצעי משלים לקידום האורגני. היתרון שלו בריכוז ובמיקוד שלו, בהתאמתו לקהל יעד נבחר. הוא אמצעי פרסומי עצמתי ואפקטיבי לזמן קצוב או ממושך. ייחוד וייעוד חלק מתקציב הפרסום והשיווק שלכם לאופן זה של קידום עשוי להתברר כבחירה מושכלת ומוצלחת.

האינטרנט - כיכר העיר הווירטואלית של הכפר הגלובאלי
קידום דיגיטלי מאפשר מיצוי הפוטנציאל השיווקי בהינתן גודל הפלטפורמה וכמות בלתי מוגבלת ובלתי נדלית של גולשים שעשויים להיחשף ולהתוודע למוצר או לשירות שאתם משווקים ומקדמים. בכיכר העיר הווירטואלית של הכפר הגלובאלי נמצא חלק הארי של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. קידום ממומן בגוגל מגביר את הסיכוי לחשיפתם אליכם.
ככל שהתקציב שאתם מקציבים לפרסום ממומן גדול יותר כך, בהתאמה, גדל הסיכוי שהוא יועיל וישתלם לכם. ניתן להשתמש בתקציב נתון בשני אופנים: מחיר גבוה לתקופה קצרה (כדי להיענות לביקוש או לעורר אותו) או מחיר נמוך לתקופת זמן ממושכת.
נוכחות קבועה ומתמדת באינטרנט באמצעות קידום אורגני ו"עירויי חמצן" תקופתיים  באמצעות קידום ממומן בגוגל מקבעים את הנוכחות שלכם ומבליטים אותה.

למשוך אנשים לאתר שלכם
המטרה העיקרית היא למשוך כמה שיותר אנשים לאתר שלכם ולהניע אותם לפעולה בכלל ולרכישת המוצר או השירות בפרט. קידום ממומן בגוגל הוא מעין מכפיל כוח ותועלת, והוא נותן PUSH לקידום אורגני שהופך יעיל כאשר האתר שלכם מציע מידע חשוב, מעניין ובעל ערך ותועלת לגולשים, מאפשר יצירת קשר בקלות, ביצוע רכישה ותשלום באמצעות טופס מקוון ומאובטח, מקושר אל אתרים העוסקים בתחום, מפנה אל רשתות חברתיות, מציע סרטוני הדרכה ועוד.
קיימת השפעה הדדית בין קידום ממומן בגוגל, שיכול להיעשות גם ללא אתר בהיסמך על דף נחיתה בלבד, ובין אתר שמקודם באופן אורגני. פרסום רב המשתרע על ציר הזמן ומגיע לפלטפורמות מגוונות ומתממשק אתן בקלות משתלם ושווה לכם מכל בחינה.

יעילותו של פרסום באינטרנט
הניסיון מלמד ומוכיח, כי פרסום באינטרנט הוא יעיל מאין כמוהו ועשוי להגדיל את מספר הלקוחות שלכם בקצב ובהיקף לא משוערים.
הקידום הממומן הוא אפוא אמצעי שיווקי מצוין עבור כל עסק. הוא קצר וממוקד וככל שהוא מפנה אל מותג (לכן כה חשוב למתג היטב את העסק שלכם בכלל ואת המוצר או השירות שאתם מציעים בפרט) מספר רב יותר של גולשים, גדל הסיכוי לגידול במספר הלקוחות שלכם.
בתקופה שבה המאבק על תשומת לבו של הצרכן הפוטנציאלי ועל זמנו הופך להיות קשה ותובעני יותר, בין השאר בשל ריבוי מתחרים, נדרש מיתוג ומאמץ שיווקי ממוקד ויעיל. קידום ממומן בגוגל מאפשר לכם לרכוש יתרון יחסי חשוב ביותר על המתחרים. שימוש מושכל בו עשוי להתברר בתוך זמן קצר כמשתלם וכשווה ביותר.