חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
היום הרבה מהחיפושים בגוגל קשורים לאינסטגרם. ככה זה כשהרשת החברתית הזו עשתה קפיצת מדרגה מטורפת במהלך השנים האחרונות. היום לכל בן אדם כמעט בישראל יש חשבון באינסטגרם בכפוף לחשבון הפייסבוק שלו. עם עליית אינסטגרם, רבים מחפשים אחר אפליקציית עוקבים ולייקים באינסטגרם. האם זה קיים? האם זה בטוח? על השאלות האלו ועוד נענה במאמר הזה.

תוכנת עוקבים ולייקים באינסטגרם – האם זה קיים?
התשובה היא פשוטה, כן. כיום ניתן למצוא מספר אתרים אשר מוכרים עוקבים באינסטגרם בכסף. באמצעות תקציב מינימלי ניתן לרכוש אלפי עוקבים באינסטגרם ובכך להגדיל את הפופולריות והמוניטין של המשתמש שלכם באינסטגרם. הרבה יותר אטרקטיבי לראות פרופיל אינסטגרם עם 10 אלף עוקבים מאשר פרופיל עם 300 עוקבים בלבד.
תוכנת לייקים באינסטגרם קיימת גם כן. מומלץ מאוד לחפש תוכנות אשר מציעות לייקים באינסטגרם ובנוסף צפיות. ברגע שאתם רוכשים את שניהם יחד, אתם מקבלים מחיר הרבה יותר טוב מאשר לקנות כל אחד לחוד. כל תוכנה פועלת בשיטת תמחור שונה כך שהמחיר משתנה מחברה לחברה. רצוי ואפשרי לבצע סקר שוק לפני הקנייה.

האם תוכנות עוקבים ולייקים באינסטגרם מסוכנות?
מומלץ להיזהר מתרמיות בכל הנוגע לתוכנות שעוזרות בקידום ברשתות החברתיות. ניתן לזהות סכנות כאלו על ידי כמה פרמטרים קלים.
-    סיסמא – מי שמבקש מכם סיסמא לחשבון האינסטגרם שלכם, דעו שמדובר בתרמית והונאה כדי לגנוב לכם את החשבון. אין כל צורך בסיסמא שלכם לצורך ביצוע קידום באינסטגרם. כל מה שצריך שהפרופיל שלכם יהיה על חשבון ציבורי ומפה ניתן לספק כל דבר – לייקים, צפיות ועוקבים.
-    מחירים זולים – היזהרו מתוכנות אשר מציעות לייקים במחירים זולים מדי. מומלץ לבצע סקר שוק ולבדוק את המחיר הממוצע עבור אלף לייקים. כך תוכלו לדעת אילו חברות מציעות מחיר יותר מדי נמוך שעלול לעלות לכם ביוקר.

סיכום
ניתן למצוא תוכנות עוקבים ולייקים באינסטגרם אך חשוב מאוד להיזהר. קיימות המון תוכנות בגוגל סטור או באפסטור שהן כלל לא עובדות ואת זה אתם מגלים לאחר התשלום. לכן מומלץ למצוא חברה ישראלית ותיקה בתחום ולרכוש ממנה. אם אפשרי לבקש חבילת ניסיון זה יעזור לכם לבחון את השירות ולדעת האם התוכנה עובדת מלכתחילה.