חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
כיצד אפשר לשפר את איכות המים במבנה?
המים שאנו שותים, מתקלחים בהם, מבשלים עמם ובכלל משתמשים בהם לכל צורך - אינם תמיד מי המעיינות הנובעים שמבטיחים לנו. מים אשר מוזרמים אל מערכות הצנרות המרכזיות, עוברים שלל תהליכים כמו גם שהם עוברים בתוך צינורות ומעברים שהופכים אותם לקשים, מרירים, מלאי כלור, מתכות כבדות, שמנים תעשייתיים, חומרי ריסוס, עופרת ועוד, כאשר בכך הם הופכים ללא בריאים בעליל! לכן חשוב תמיד להבין כיצד אפשר לשפר.
זה נכון, כיום חברות שונות מציעות ללקוחות בר מים, בקבוקים או שאר דרכים לקבל מים נקיים יותר, כאשר עם השנים התגלה לרבים כי שימוש בתהליך אוסמוזה הפוכה בצנרות המים: יכול לסייע עד מאד לשיפור הנוזלים שמגיעים אלינו ממקורות התפלה, מהים וממקורות אחרים.

מה זה אוסמוזה הפוכה?
אוסמוזה הפוכה הינו תהליך של מעברי תמיסות בתוך מסנן, כאש התהליך מסייע לתמיסה להפוך לטהורה ונקייה יותר  וזאת כל ידי הפעלת לחץ אוסמוטי נגדי שמטהר את המים. מדובר בעצם במעבר של מים שמגיעים למערכות המים בתוף מסננת בעלת חורים מזעריים אשר באמצעות ממברנה מסננת את המים (או כל נוזל אחר) - מקנה נוזל טהור ונקי הרבה יותר. בנוסף התהליך כולל לחץ גדול המופעל על המים ובכך מוציא מתוכם חומרים רעילים.

כיצד מתקינים פילטרים ומסננים למערכות הצנרות?
כיום בבתים פרטיים, אפשר באמצעות חברות העוסקות בהתקנת מערכות סינון וברי מים, ובכך להתקין מסננים שתפקידם להעניק מים טהורים ונקיים יותר בכל מערכות המבנה. השירות מתבצע על ידי התקנת מסננים מיוחדים ושימוש בתהליכי אוסמוזה הפוכה, כמו גם באמצעות התקנת פילטרים ומסנני מים בתוך מערכות הצנרת אשר מזרימים נוזלים נקיים לכל שימוש, החל משימוש במטבח, השירותים, במקלחות, בצינורות הגינה ועוד.
חשוב לדעת כי באמצעות התקנת סנני מים חכמים אפשר ליהנות ממערכת מים שאינה מחלידה, ממסנני פטנטים המבצעים ניקוי עצמי תקופתי, כאשר במערכות מסוג זה אפשר ליהנות ממים טריים ונקיים ללא תקלות!

מדוע כדאי לבחור באוסמוזה הפוכה לטיהור המים?
בניגוד לברי מים שבהם מים עומדים, אוסמוזה הפוכה מאפשרת תהליך סינון קפדני ונכון על ידי מעבר מים שמתרחש בתנועה. בכך יכולים רבים ליהנות ממים טהורים ונקיים כל הזמן, בזמן שתהליכי אוסמוזה מאפשרים מים בריאים, נקיים וטובים יותר.