חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
בנך מגיע לגיל מצוות ואת תוהה מה לעשות. אני ממליצה לך להקשיב לי כי יש לי ניסיון מגידול בנים שהגיעו למצוות. אני ממליצה לך בחום לעשות את בר מצווה בכותל לבנך. כששני בניי הגיעו למצוות, והיום הם גדולים, לא חשבתי לעשות בר מצווה והיום אני מתחרטת. למה אני מתחרטת? תמשיכי לקרוא את הסיפור שלי ותגלי.

למה  עשיתי לבני בר מצווה רגילה?
לפני הרבה שנים, אף אחד לא חשב ולא שמע על בר מצוה בכותל . הלכתי עם בני, כמו כולם, לבית הכנסת השכונתי, בניי קראו את ההפטרה, כמו כולם, לאחר שחיכו הרבה זמן לתורו. זרקתי עם חברותי אחותי ובתי סוכריות על הגברים וככה עבר היום.
אחרי בית הכנסת התכנסנו לסעודת שבת שהייתה שמחה, פשוטה וטעימה. מה שעשיתי לבניי היה הסטנדרט וזה גם מה שבעלי רצה. ההרגשה של בניי הייתה טובה אבל הרגשתי שהייתה יכולה לתת להם עוד משהו שיהיה שונה מאחרים ויגרום להם להיות מאושרים באופן מיוחד, לא כמו כולם.

מה השתנה לפני כמה שנים?
לפני 4 שנים בנה הקטן של אחותי עשה אירוע בכותל. לא האמנתי שיש אפשרות לעשות בר מצווה כל כך מפוארת. הייתה שם תהלוכת נגנים שניגנה שירים שמחים ושירי נשמה. הייתה שם בובת חסיד שרקדה וקפצה והייתה כיף גדול לילדים ולמבוגרים. היו שם חיילים שרקדו עם בן אחותי והגדילו את החגיגה.
בן אחותי קרא את ההפטרה לצד פייטן מקצועי שהסביר כל דבר ודבר בהפטרה ונתן לכל דבר משמעות, ולא סתם קריאה בשביל לשים וי. אחרי העלייה לתורה הלכנו למסעדה. איזה אוכל היה, את לא מאמינה. סעודת מלכים כיד המלך. היה שם בשר, לחמים, מתוקים. אני לא כל כך אוהבת בשר וגם לי היה שפע של מה לאכול.

איזה חברה גיליתי שעשתה את הבר מצווה.
בסוף בר המצווה שאלתי את אחותי מי עשה את כל האירוע המושלם הזה. אחותי אמרה לי שיש חברה בשם כינור דוד שמארגנת אירועים בכותל מההתחלה ועד הסוף. שאלתי את אחותי איך היא מצאה את החברה. היא אמרה לי שיש להם אתר מושקע מאוד שיש בו הרבה סרטים, הרבה מאמרים והרבה מידע שימושי, והבנתי שאם הם השקיעו כל כך באתר הם ישקיעו מאוד בבר מצווה של בני.
נכנסתי לאתר, התלהבתי, ואני מציעה לך בחום  גם להיכנס לאתר שלהם ולהרים אליהם טלפון בהקדם, כי אף אחד לא ישקיע בבר מצווה בכותל  של הבן שלך כמו שהם משקיעים, ואני אומרת את זה מניסיון.