חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
למה כדאי לכם ללמוד קורס עיצוב גרפי?
עולם העבודה השתנה ואם פעם בשביל לעבוד הייתם חייבים לצאת מהבית, היום יש לא מעט עבודות שמאפשרות לעשות אותן מתי שנוח, מהבית ובסנכרון עם שאר הדברים שצריך לעשות. לא, אין הכוונה לעוד פרסומת שמבטיחה "תעבדו שעה ביום ותרוויחו 20,000 ₪ בחודש" אלא עבודות אמיתיות, עבודות שהן שירותים שונים לעסקים שצריכים אותם.
אחת מאותן עבודות היא עבודה בעיצוב גרפי, עבודה שכל מה שהיא דורשת זה מחשב, חיבור לאינטרנט ואת התוכנות הרלוונטיות על המחשב. אתה רוצה לעבוד ולפרנס את המשפחה שלך בכבוד אבל לא לוותר על קביעת עיתים ללימוד תורה? את רוצה להמשיך ולתחזק את הבית ועבודה ממנו בשעות שהילדים בלימודים מתאימה לך? אתם חייבים לשמוע על לימודי עיצוב גרפי!

קצת על עיצוב גרפי
עיצוב גרפי הוא תחום נרחב, תחום שעוסק בגרפיקה של אלמנטים שונים בשביל שהם יהיו יפים או מכירתיים. עיצוב גרפי הוא בשימוש בכל מקום, בין אם זה בעולם הווירטואלי ובין אם זה בעולם הפיזי. כל פרסומת באינטרנט או מודפסת, כל ספר שאתם קוראים וכל עיתון שאתם קונים ביום שישי וכל לוגו של עסק שאתם נחשפים אליו הוא עיצוב גרפי. עיצוב גרפי נמצא סביבנו כל הזמן ואין עסק או חברה שלא צריכים מעצב גרפי. בעיצוב גרפי עושים שימוש בכמה תוכנות והנה כמה מילים עליהן.

התוכנות הגרפיות הנלמדות
יש תוכנות גרפיות שונות שנלמדות כחלק מלימודי עיצוב גרפי, והנה על קצה המזלג על העיקריות שבהן:
?    פוטושופ – את פוטושופ אין מי שלא מכיר. זו תוכנה שמה שהיא עושה הוא עיבוד תמונות, תיקון שלהן, עיצוב שלהן ויצירת מניפולציות עליהן. כל תמונה יכולה באמצעות פוטושופ להפוך ליצירת אומנות של ממש.
?    אילוסטרייטור – אילוסטרייטור היא תוכנת עיצוב, תוכנה שמאפשרת לעצב באמצעותה לוגואים, תלת מימד ואחרים. זו תוכנה שמאפשרת להדפיס בכל גודל שרוצים מכיוון שהיא תוכנה ווקטורית ולא תוכנה שעובדת על פיקסלים.
?    אינדיזיין – אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור שולחנית, תוכנה שמאפשרת לייצא תמונות בפורמט PDF והיא מציעה תמיכה בשפות רבות. כל הוצאה לאור צריכה אותה והיא נמצאת בשימוש גם בבתי דפוס, מערכות עיתונים וכדומה.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי?
אז יש כמובן את התוכנות הגרפיות שהוזכרו כאן, אותן צריך ללמוד על בוריין בשביל להיות עם יכולת להפיק עבודות גרפיות, אבל מעבר להן יש תיאוריות שלימות, יש חוקים שצריך ללמוד ויש דרכי עבודה. הרי בסופו של דבר העיצובים הגרפיים אמורים לגרום לרגש מסוים, לתחושה מסוימת אצל מי שנחשף אליהם ויש מחקרים שלמים שעוסקים באיך צבעים וצורות כמו גם צירופים שונים משפיעים. זו הסיבה שלומדים גם לא מעט תיאוריה חוץ מהתוכנות הגרפיות.

ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו
אם השתכנעתם ועיצוב גרפי הוא תחום שמעניין אתכם, אתם חייבים לשמוע על האופציה של לימודי עיצוב גרפי במכללת סולו. במכללת סולו  הלימודים הם און ליין אחד על אחד, כשכל אחד רואה, שומע ויכול גם לעבוד על המחשב של השני. הלימודים במכללת סולו מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית, תוכנה שמקשרת בין שני המחשבים בצורה מיטבית. הנה כמה יתרונות של לימודי עיצוב גרפי אחד על אחד און ליין במכללת סולו:
•    כל אחד לומד בקצב שלו – יכול להיות שיש לכם הפרעת קשב ויכול להיות שאתם מתקשים ללמוד עם כיתה מכל סיבה שהיא, במכללת סולו לא תהיה לכם את הבעיה הזו. תוכלו להתקדם לאט לאט עם המורה, ועד שלא תהיו בטוחים שאתם יודעים את כל החומר, לא תצטרכו להתקדם.
•    לא לומדים עם קבוצה – לימודים בקבוצה מה לעשות, הם בדרך כלל לימודים מעורבים. אי אפשר להימנע מזה כשלומדים במכללה אבל במכללת סולו מכיוון שזה שיעור פרטי ועוד און ליין, אין סיבה ללימודים מעורבים.
•    אין חשש ייחוד – אם את רוצה ללמוד עיצוב גרפי ושיעור פרטי הוא בדיוק בשבילך אבל איסור ייחוד עוצר אותך, במכללת סולו לא תהיה לך את הבעיה הזו. כל אחד יושב בביתו והלימודים הם מרחוק, כך שלא יושבים ביחד ואפשר ללמוד ללא כל חשש.
•    לומדים מתי שנוח – הלימודים במכללת סולו לא צריכים לבוא על חשבון לימוד תורה, לא צריכים לבוא על חשבון כביסות, כלים, גיהוצים או כל דבר אחר. אפשר ללמוד מתי שנוח וכל מה שצריך זה לקבוע שעה שמתאימה לשני הצדדים.

מכללת סולו – ללמוד עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר.
למה עוד ללמוד דווקא במכללת סולו? כי במכללת סולו בית ספר לעיצוב גרפי המורים לא רק מלמדים אלא עוסקים ועסקו בתחום, ובחברות המובילות בישראל. במכללת סולו מקבלים תעודה בסיום הלימודים וגם מכינים תיק עבודות אותו אפשר להראות למעסיקים או לקוחות פוטנציאליים, ויותר מהכול, במכללת סולו גם יסייעו לכם בהשמה לעבודה אם תחליטו להיות שכירים אחרי הלימודים (יש מקומות עבודה בתחום שמאפשרים לעבוד מהבית) בסופו של דבר תהיה לכם עבודה נוחה ופרנסה טובה בעז"ה.