חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
פרגולה כשרה לסוכות - שניים במחיר אחד
פרגולה בחצר היא אלמנט עיצובי שהפך לאחרונה להיות חיוני בכל מזג אוויר. הפרגולה מאפשרת פינה סגורה, כהמשך ישיר של הבית. בני הבית יכולים לשבת באזור מוצל בימי שמש חמים במיוחד בעיצומו של הקיץ הישראלי. כאשר מגיע החורף, הרוחות והגשמים, ניתן לסגור את צדדיה של הפרגולה ולקבל מקום שנעים לשבת בו בשעות הפנאי או לארח חברים ומשפחה מבלי להתחשב בתנאי מזג האוויר.
אם החלטת להקים פרגולה בחצר ואתם נמנים על אוהבי חג סוכות וזקוקים מדי שנה לסוכה כשרה, כדאי שתשקלו הקמת פרגולה כשרה לסוכות, אצל יצרן שבקיא בהלכות סוכה וכך תוכלו ליהנות משני העולמות, פרגולה שבקלות הופכת לסוכה כשרה.

ייצור פרגולת סוכה מאלומיניום
קיימים חומרים מגוונים המשמשים לבניית פרגולה, עץ, ברזל מגלוון ופרגולות משולבות עץ וברזל. חומר נוסף איכותי לפרגולה הוא האלומיניום. האלומיניום הוא חומר עמיד בפני כל מזג אוויר, איכותי, בעל משקל קל יחסי, אשר מאפשר מגוון עיצובים רחב ותחזוקה קלה במהלך שנות השימוש בה.
הגמישות בעיצובי הפרגולות מאפשרת בניית פרגולות אסתטיות ויוקרתיות בהתאמה אישית לסגנון הרצוי על ידי הלקוח. האפשרויות הן רבות וכוללות פרגולות במגוון צבעים, פרגולות תלויות, במראה דמוי עץ, עם רפפות מתכווננות לשליטה על אור וצל וכן, פרגולות חשמליות. בנוסף, לפרגולה מאלומיניום ניתן להוסיף פטנט מיוחד המקל על הפיכתה לפרגולה לסוכות.

פטנט מיוחד שהופך את הפרגולה לסוכה כשרה
פרגולה מאלומיניום יכולה להפוך לפרגולה כשרה בעזרת פטנט חדשני ומקורי. הקפידו לבחור יצרן שבקיא בהלכות הסוכה, מתכנן, בונה ומתקין עבורכם את הפרגולה בהקפדה על הפרטים הנחוצים כדי שהפרגולה תוכל לתפקד כסוכה כשרה.
הפטנט המיוחד הוא מנגנון פשוט אשר מאפשר בפעולה שאינה דורשת מאמץ מיוחד, בבטיחות מלאה, ללא טיפוס על סולם וללא מאמץ פיזי לבצע שינוי בפרגולה. השינוי מתבצע מכיוון חלקה הפנימי ברפפות המותקנות על גג הפרגולה. לאחר מכן ניתן להניח סכך ולהפוך את הפרגולה לסוכה כשרה לשימוש בימי חג הסוכות.

יתרונות בשימוש כפול
גם עיצוב וסגנון וגם כשרות - נהנים מעולם העיצוב והסגנון שכמעט אינו מוגבל בעיצוב פרגולות מאלומיניום, מתחזוקה קלה ופשוטה ובד בבד נהנים מפרגולה כשרה בסוכות.
שניים במחיר אחד - זהו יתרון מרכזי. כדי לבנות סוכה יש צורך ברכישת אביזרים לסוכה שיחזיקו מעמד רק בתקופת החג. כאשר מקימים פרגולה כשרה לסוכות, מבצעים רכישה חד פעמית והתוצאה היא שלאורך זמן ועל פני שנות השימוש בפרגולה, תחסכו בעלויות.
חסכון במאמץ - הקמת סוכה מדי שנה היא עבודה פיזית מאומצת וחייבת להיעשות בלוח זמנים מדויק. הפטנט הייחודי של פרגולה כשרה מאפשר בפעולה קלה ופשוטה, ללא צורך במאמץ ובאופן בטוח ללא טיפוס לגובה, להפוך את הפרגולה לסוכה כשרה על פי ההלכה.

איך לבחור חברת פרגולות מומלצת ומיומנת?
לאחר שבחרתם את סוג הפרגולה שתעטר את הגינה או המרפסת שלכם אתם צריכים לבחור את חברת הפרגולות שתעשה את המלאכה. ישנן לא מעט חברות פרגולות בישראל, אך כדי למצוא חברת פרגולות מומלצת כדאי לעשות סקר שוק, שיעורי בית ומספר שיחות.
פרגולות מומלצות – אתם בוודאי חברים בקבוצת פייסבוק, קבוצת וואטסאפ וכד', אלו מהוות מקורות ידע וניתן לבקש המלצות על ספקים. אל תסתפקו בהמלצה אחת, בדקו את דף הפייסבוק של החברה, קראו את ההמלצות בגוגל ודברו עם לקוחות עבר.
חברה לפרגולות עם ניסיון ומוניטין – ישנם דברים אשר אין להם תחליף כגון הניסיון אשר נרכש בזיעה רבה והמוניטין אשר נבנה עם עבודות איכותיות.
המענה האנושי – בסופו של יום מדובר על בני אדם, וחשוב לבדוק מי עומד מולכם. תתקשרו לבעל המקצוע, תשאלו את כל השאלות שמטרידות אתכם ותראו כיצד הוא מגיב לכך. אם יש חיבור טוב כבר משלב זה אז הדרך להצלחת הפרויקט סלולה.
לסיכום, פרגולה לסוכות עם שימוש כפול, לא רק חוסכת בעלויות ובמאמץ, אלא משמשת כתוספת עיצובית לחצר שלכם לשימוש בני הבית והאורחים במשך כל השנה. פעם בשנה היא הופכת ללא מאמץ לסוכה כשרה. ניתן לבנות פרגולות סוכה מאלומיניום בעיצובים שונים ומרהיבים עם שלל הפיתוחים והטכנולוגיות החדשניות הקיימות בעולם הפרגולות. חשוב למצוא חברה מומלצת אשר תלווה אתכם לאורך כל שלבי הפרויקט ותספק פרגולה מהממת וייחודית.