חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
כיצד תבחרו ביטוח המתאים ביותר עבורכם?
קשה להאשים את הציבור אשר מאבד את האמון במערכת הבריאות השונה ובמיוחד בימים אלו. בנוסף על כך, כבר שנים שחברות הביטוח מוצגות באופן שלילי בעיני המבוטחים ככאלו אשר אינם מתכוונים לשלם תביעות ולכן הפכה את שיקול המחיר לחשוב ביותר בעיני המבוטחים.
אם כך, כיצד ניתן לבדוק איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם מעבר לשיקול הכלכלי? ננסה להעניק לכם מספר טיפים לבחירת ביטוח נכון עבורכם.
איך להתמודד עם בעיות אמון עם חברות ביטוח?
סביר להניח שכל אדם אשר מוצע לו לרכוש ביטוח יסרב באופן מידי מבלי לחשוב על כך יותר מדי בטענה שחברות הביטוח לא מתכוונות לשלם גם ככה.
האם יש בטענה הזאת צדק או לא, סביר להניח שנצטרך עשרות כתבות על מנת לפתור את הבעיה הזאת, אבל אנחנו מאמינים שמכיוון שלכל אחד מאיתנו יש ביטוח, חשוב לבדוק כיצד להתנהל בתוך המסגרת הזו מאשר לשנות אותה.
כלל אצבע, פוליסות ביטוח הינו חוזה בין המבוטח לחברת הביטוח, לכן חשוב לבדוק אילו סעיפים וסייגים קריטיים נמצאים בפוליסת הביטוח שלכם.
הצהרת בריאות נקייה
כאשר אתם פונים לחברת ביטוח או סוכן ביטוח על מנת לרכוש ביטוח כלשהו, תתבקשו על ידי חברות הביטוח למלא הצהרת בריאות מלא ומפורטת.
הדגשים החשובים למלא הצהרת בריאות הוא להיות כנה ככל הניתן, אל תנסו להתחכם או להסתיר משהו מחברת הביטוח מכיוון שגם אם בדרך כלשהי תצליחו לרכוש ביטוח ללא החרגות, חברת הביטוח תפעל על מנת לבצע בדיקה מקיפה בעבר הביטוח שלכם וכנראה תמצא את מה שהסתרתם.
מבוטחים רבים משלמים כיום על ביטוחים שרכשו עם הצהרת בריאות לא נכונה ולא כנה ולכן ברגע האמת במידה וירצו להשתמש בה ייתכן שחברת הביטוח תצליח להוכיח שהמבוטחים הסתירו מידע רפואי ומלאו את הצהרת הבריאות שלא בתום לב.
עבודה עם מוקדי פניות לפני תביעה
הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם מלבד הצהרת בריאות נכונה ותקינה היא רכישת ביטוח מחברת ביטוח בעלת מוקד פניות לפני תביעות, לדוגמא חברת Be-well העובדת בצמוד עם חברת הביטוח מגדל.
אחד מהשירות העיקריים של חברת be-well הוא תפעול מוקד פניות לפני תביעה, תוכלו להתקשר עם מספר הפוליסה שלכם והנציג יוכל לסייע לכם להבין אלו בדיקות כלולות בפוליסת הביטוח שלכם, מהו גובה הפיצוי לו אתם זכאים ואילו מסמכים תצטרכו להגיש.
בדיקה מקדימה עם חברות הביטוח לפני פנייה לקבלת טיפול רפואי יכול לסייע לכם לוודא שתקבלו את כספכם במקרה של תביעה כזאת או אחרת.
כנות והכנה מוקדמת
מבוטחים רבים מספרים שהביטוח השכיח ביותר שלהם הוא ביטוח הרכב, במקרה כזה "קל" יותר לכל אדם להבין מיהו האדם, מהו ערך הנזק וכדומה.
בשונה מביטוח רכב, בתחום הבריאות יש סייגים והסתעפויות רבים ולכן הקדישו לכך את תשומת הלב הדרושה ואל תבצעו פעולות פזיזות מדי. והכי חשוב, שרק נהיה בריאים.