חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
ביטוח בעלי חיים: כדאי לבדוק את מרכיבי הפוליסה
גידול חיות מחמד עשוי, לעתים, להתגלות כטיפוח חברות יקרה, אבל במקרים בהם חיית הבית שלכם נפצעת, מפתחת מחלה מורכבת או שהווטרינר קובע שיש צורך בניתוח, העלויות עשויות להיות גבוהות יותר, ולהסתכם לעתים בעשרות אלפי שקלים. במקרים אלו, ביטוח בעלי חיים מסייע לכם למצוא את הכספים הדרושים.

אין בישראל קופת חולים לחיות מחמד
כי במקביל להוצאות השוטפות על טיפוח הכלב, החתול או הציפור, קניית מזון, חטיפים, צעצועים, שמירה בפנסיון, וכל ההוצאות הנלוות לחיים עם החבר הכי טוב של האדם, הטיפול בו כרוך גם בהוצאות רפואיות משמעותיות, ועדיין אין בארץ קופת חולים שמספקת שירותי רפואה מסובסדים לבעלי חיים. אבל גם הם זקוקים לאותם טיפולים ממש כמו של בני אדם, למשל:
•    שירותי אבחון
•    בדיקות אולטרסאונד;
•    בדיקות רנטגן;
•    סריקות CT או MRIX;
•    ניתוחים;
•    אשפוזים;
•    טיפולי פיזיותרפיה;
•    ניקוי שיניים;
•    רכישת תרופות;
•    בדיקות במעבדה;
•    או כל טיפול אחר שחיית המחמד שלכם זקוקה לו, ושעלותו עשויה להיות גבוהה
במקרים אלו, כשהכספים הדרושים זמינים עם ביטוח בעלי חיים, הם יכולים להיות מצילי חיים ולהוות את ההבדל בין פרידה מחיית המחמד האהובה לבין שיפור ניכר באיכות החיים שלה או שלו.

האם כדאי לרכוש ביטוח בעלי חיים?
ענף הביטוחים מספק בשנים האחרונות פוליסות ביטוח לבעלי חיים, בעלויות זניחות של עשרות שקלים בלבד מדי חודש.
כך שאם אתם תוהים אם כדאי לכם לרכוש פוליסה שתגן על חיית המחמד האהובה עליכם, מומלץ לבדוק אם יש לכם את מקורות המימון לתשלום הוצאות רפואיות משמעותיות בעת הצורך, מבלי לפגוע בהוצאות השוטפות האחרות שלכם.

מתי הביטוח נדרש?
המקרים העיקריים שבהם פוליסת ביטוח בעלי חיים מתגלה כחבל הצלה. למשל:
טיפולים אצל רופאים מומחים
הסיבה העיקרית לרכישת ביטוח בריאות לחיית המחמד שלכם היא מימון עלויות רפואיות גבוהות במקרה של פציעה או מחלה. עלות מפגש ייעוץ אצל וטרינר מומחה עשויה להסתכם בכשלוש מאות ₪, ובמקרה של ניתוח, העלויות עשויות להגיע ל-15,000 ₪.
אם בעל החיים הביתי מאובחן עם מחלה חמורה כמו למשל סרטן או גידולים שונים, ההוצאות הן פתאומיות וגבוהות הרבה יותר. ביטוח בעלי חיים מאפשר את מימון הטיפולים והבדיקות, כמו גם את הניתוחים היקרים.
בעיות רפואיות שנוגעות לבעלי חיים גזעיים
אחד השיקולים שחשוב לקחת בחשבון לפני רכישת פוליסת ביטוח לבעלי חיים הוא אם חיית המחמד שלכם גזעית, ואם זהו גזע שנוטה לפתח בעיות בריאותיות. כלבים גזעיים הם כלבים שנולדים "בתוך המשפחה" ולכן מערכת החיסון שלהם נוטה להיות חלשה יותר, כך שהם מפתחים זיהומים ודלקות בתדירות גבוהה יותר בהשוואה לבעלי חיים מגזעים מעורבים.
סביר להניח שלא תסכימו להתפשר על איכות החיים והבריאות הטובה של חיית המחמד שלכם, וזהו המקום בו ביטוח בעלי חיים יסייע במימון הטיפולים האיכותיים וההוצאות בעלויות הגבוהות.
בשורה התחתונה, כמו שלא תתפשרו על בריאותכם, אל תתפשרו על בריאות החבר הכי טוב שלכם
ביטוח בעלי חיים מציע גישה לקבלת הטיפולים היעילים והחדשים ביותר הזמינים לבעלי חיים, אבל העלויות יקרות.
בעל חיים שחי איתכם, הוא חלק מהמשפחה, וקרוב לוודאי שתהיו מוכנים לנקוט בכל האמצעים כדי לשמור על איכות חייו. בנקודה הזו, הביטוח מציע לכם קרש הצלחה חיוני שתשמחו שיש לכם.