חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
כך תבחרו את הקרוסאובר המשתלם למשפחה שלכם
הנסיעות הארוכות לעבודה והטיולים לקברי צדיקים יכולים להיות מהנים יותר עם הרכב הנכון. אבל כיצד תבחרו את הקרוסאובר המשתלם למשפחה שלכם? בכתבה הבאה נעניק לכם טיפים שיאפשרו לכם לבצע בחירה חכמה ברכישה הבאה. מוכנים? יצאנו לדרך!

ערכו סקר שוק
אין ספק שבשביל לבצע רכישה חכמה אתם חייבים לבדוק איזה רכב מעניק את התמורה המשתלמת ביותר לכספכם. לכן, חשוב לעשות סקר שוק, לבדוק עלויות ולראות איזה קרוסאובר מתאים לתקציב של משפחתכם. ברוב המקרים אתם תראו שלא חייבים ללכת למותגי העל בכדי ליהנות מנסיעות נוחות ומעיצוב מרשים – בתקציב שמתאים לכם.

שאלו אודות צריכת הדלק
לאחר שכבר מצאתם רכב שמתאים לתקציב שלכם, חשוב שתשימו לב לצריכת הדלק. העניין חשוב במיוחד לנסיעות בין עירוניות ארוכות ועשוי להשפיע על ההוצאות החודשיות שלכם באופן משמעותי! נסו לברר על המנוע וחשבו כמה קילומטרים אתם נוסעים בחודש – קחו בחשבון נסיעות קבועות כמו עבודה, הילולות וטיולים לקברי צדיקים.

בררו אודות רמת האמינות של הרכב
בכדי שתוכלו להמשיך ולחסוך – כדאי שתבדקו את רמת האמינות. שאלו חברים, בני משפחה וקולגות אשר מחזיקים בקרוסאובר. בררו אם היו צריכים להחליף חלקים בשנים הראשונות לחיי הרכב ומה היו העלויות של החלקים המקוריים. אגב, אל תופתעו אם הם ימליצו לכם על קרוסאובר אמין של דאצ'יה – המותג שנחשב למשתלם בישראל - ידוע בזכות האמינות שלו והמחיר המשתלם.

קחו בחשבון את זמן האספקה
בכדי שלא תאלצו לבזבז כסף על מוניות או לשכור מכונית – חשוב לוודא זמן אספקה – הרבה לפני הרכישה. כבר בזמן שאתם נמצאים באולם התצוגה ומבררים את הסדרי התשלומים, אל תשכחו לשאול בתוך כמה זמן הרכב יעבור לרשותכם (ולא רק על הנייר). גם באספקט זה הקרוסאובר האמין של דאצ'יה יפתיע לטובה.

בדקו את רמת הסחירות של הרכב
למרות שאנו לא ממש רוצים לחשוב על כך כאשר אנו רוכשים רכב חדש, חשוב לוודא שיש לו שוק של ממש בלוחות המודעות. יתרה מכך, שווה לראות מהי ירידת הערך של הרכב – בכדי לבצע רכישה שתשתלם גם כאשר תרצו להתחדש שוב בקרוסאובר מהחברה. לכן, שווה להציץ בלוחות המודעות כדוגמת יד שתיים ולקבל תובנות של ממש.

קחו את הקרוסאובר לנהיגת מבחן
למרות שיש לא מעט קרוסואברים ששווים את הסופרלטיבים של עיתונות הרכב, אל תבצעו כל קנייה בלי לקחת את הרכב לסיבוב מבחן. חשוב שתראו שהוא נוח לכם, מרווח ומאפשר לכם לקחת את כל המשפחה. שווה לבדוק גם את תא המטען באותה ההזדמנות ולוודא שהוא אכן מאפשר לכם לצאת עם ציוד מירבי – לטובת נסיעות ארוכות במיוחד.
שורה תחתונה: יש לא מעט קרוסאוברים טובים בישראל אבל בכל הנוגע לאמינות ולמחיר המשתלם - הקרוסאובר של דאצ'יה מהווה בחירה חכמה.