חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
המהות של פורץ מנעולים ותפקידו בשטח
מי צריך פורץ מנעולים? ובכן, יש כל מיני סיבות עבורן נרצה להזמין פורץ מנעולים. בין אם מדובר בדלת פנימית בדירה, עשויה מעץ – ונטרקה ולא נפתחה. בין אם השארנו את המפתחות במקום שאיננו זוכרים – וכעת, איך נפתח את הדלת לדירה, או את הדלת לרכב? בין אם המנעול לא נפתח, או המפתח נשבר במנעול, או משהו במנגנון לא עובד כפי שציפינו – הרי ששירותיו של אדם שפורץ מנעולים, יכול להיות בעל ערך.

ראשית כל, סיפור...
סיפור שמגיע מעתות עתיקות יותר, מספר לנו על כפר, שהחליט להקים חומה – חומה שתגן על מצבורי המים שלהם, על נהר זורם. ויום אחד, אכן הגיע אדם צמא, וקיווה ללגום מהנהר הזורם – אלא, שלא משנה כמה הרגיש שהוא קרוב למים, הייתה מולו חומה. והוא, במצב הצמא שלו, הבין שמחד הוא לא הולך להצליח לטפס מעל החומה, אך הוא כן הולך ליהנות מהצליל של המים. והוא התנחם בצליל הזרימה שלהם, תוך שהוא נצמד לחומה, טיפס עליה כדי לראות את המים עצמם. ומתוך גחמה, או פעולה שלא הייתה הכי מודעת – החל לזרוק בוץ, מן החומר שהרכיב את החומה – לתוך המים. כדי ליהנות מהצליל שהבוץ עשה כשהוא פוגע במים. הוא לא חשב על זה יותר מדי, אך לאחר זמן מה – הוא לפתע הבין, שהחומה נהיית נמוכה יותר, עם כל חופן בוץ שהוא זורק למים.
ובשלב מסוים... הוא היה בגובה המתאים, לגשת לנהר הזורם. ובכן, בני אדם טובים בבניית חומות, מבנים סגורים והרמטיים – שאי אפשר לחדור אליהם בלי גישה מתאימה. ובכן, מה אם אנחנו רוצים לגשת למאגר המים שלנו, למה שנמצא בתוך המבנה שלנו – גם אם לא מחזיקים בגישה המתאימה, במפתח הייעודי לשם כך, ברגע נתון?

מיומנות פרקטית ביותר
עבור כך, אנחנו רוצים להשתמש בכישרון המתאים, של פירוק חומות – או פריצת מנעולים. וזה בדיוק הסיפור של מנעולנים – אשר מגיעים עם הסמכה והכשרה, ניסיון, הבנה וכלים – בנושא פריצת מנעולים. למנעולנים, יש יכולת לעבוד עם המנעול, בין אם זה אומר לפרק אותו קליל, או לגעת בו בעדינות בצורה המדויקת – כדי לפתוח את הדלת. כמו גם, סביר שיש להם הבנה פעילה לגבי מבנה הדלת, ומה לעשות כדי לתחזק אותה, כדי לעזור לה להיפתח, וכיוצא בזה.
למעשה, מנעולנים, כמו אלו ב-S-LOCK מנעולנים, יכולים להציע טיפים שונים – הקשורים לתחזוקת הדלת, כמו שימון הצירים, ניקוי המפתחות טרם הכנסתם למנעול, ניקוי בריחים רצפתיים – וכיוצא בזה – שיכולים לעזור לנו לשמור על דלת במצב טוב מלכתחילה. ואם צריך, הם יגיעו. וכשהם יגיעו, הם יבדקו אם הנכס שייך לנו באמת. הם לא רוצים למוטט חומות של כפרים לא מזוהים, אם רוצים למוטט חומות של כפרים שראשיהם – באים קדימה ואומרים, "אנא, פרק את החומה הזאת, אנחנו רוצים להיכנס ושכחנו איך עושים זאת (או היכן המפתחות)". בין אם מדובר על קידוח מנעול הדלת, שימוש בלום כמוט פריצה (אף על פי שזה יכולה להיות שיטה שכבר לא עושים בה שימוש), או שיטת הדגדוג או/ו ניפוח הכרית עבור מנעולי רכב.
כדי לברר פרטים נוספים, ניתן לדבר עם חברינו ברשת מנעולנים בפריסה ארצית S-LOCK.