חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
חברה שמספקת שירותי חידוש מצבות ושיקומם מסייעת בשמירת הקשר ההיסטורי המשפחתי באמצעות שיפוץ ושחזור מצבות גרניט ושיש ישנות, או שיפוץ לוחות ברונזה. תתפלאו כמה ניתן להשיג במחיר משתלם.

למעשה, כל מצבה, גם אם מדובר במצבה שעשויה מאבן מאוד איכותית, גם מצבה ברמת גימור סופר גבוהה, חשופה לנזקי מזג האוויר כמו למשל שמש, חום, רטיבות ולכן אחת לכמה שנים יש לבצע פרויקט של חידוש מצבות ושיקומם. יש בעלי מקצוע שזו המומחיות שלהן - שיקום מצבות. זקוקים לשירות חידוש מצבות ושיקומם? צרו קשר עם מומחי חידוש מצבות ושיקומם לפרויקט חידוש המצבות המשפחתיות שלכם, לפי תמונות שתספקו או לאחר פגישה אישית במהלכה תפרטו את מאפייני הפרויקט ואז תקבלו הצעת מחיר בהתאמה אישית.

חידוש ושיקום כללי למצבות
לוחות גרניט או לוחות ברונזה משמשים לרוב לתהליכי חידוש מצבות ושיקומם, והמומחים בתחום יציעו לכם מגוון גדול של צבעים, גדלים וחומרים על מנת לספק פתרונות לצרכים אלה.
כמו באבני מצבות, ניתן להשתמש ביצירת אמנות או במסלולי שחזור מעוצבים על מנת להעצים את מראה המצבות.

כיתובים נוספים
במקרים רבים נותר מקום על המצבה או לוח המצבה לבן הזוג שנשאר בחיים כאשר המצבה מונחת לראשונה בבית העלמין.
ניתן להשלים כיתוב מצבה נוסף, ברוב המקרים באמצעות הסרת המצבה באופן זמני, או אם יש צורך בהשלמת המשימה במקום. אפשרות זו משתלמת יותר מהבחירה באפשרות השלמת העבודה בסדנת המקצוענים.
בשלב זה, פרויקט חידוש מצבות ושיקומם כולל ניקוי המצבה והבסיס, התאמת הכיתוב באופן הטוב ביותר, והחזרת האותיות הקיימות, כך שהמצבה תיראה משופצת כמו חדשה.

צביעה מחדש
כדי להבטיח שפרויקט חידוש מצבות ושיקומם יניב תוצאות של מצבות ייצוגיות, נציגי החברה מציעים שירותי צביעה וניקיון שמחזירים את האותיות למצב חדש. ניתן גם לנקות את בסיסי הבטון והטיח באמצעות ניקוי מים עדין והתזה באמצעות חומרי ניקוי.
ניתן לבצע פעולה זו גם באתרי קברי היסטוריים בהתאם להנחיות הועדה לטיפוח מצבות בבתי קברות היסטוריים.

תיקונים
למרבה הצער, כמה בתי קברות חשופים לפגיעות וונדליזם. אם מצב זה מתרחש, נציגי חברה שמספקת שירותי חידוש מצבות ושיקומם מבצעים את כל התיקונים הנדרשים להחזרת המצבה למראה חדש.

בנייה מחדש
חברה שמבצעת שירותי חידוש מצבות ושיקומם מציעה גם שירות בנייה מחדש של מצבות. בחלק מהמקרים, עבודות הבטון מתפרקות בגלל חוסר זמינות של מצבות באיכות טובה, או פשוט כתוצאה מביצוע לקוי. ניתן לפנות את אתר הקבר, לקחת את המצבה למפעל ולבצע מחדש את עבודות הבטון והטיח מאפס, בדיוק כפי שהמצבה הייתה במקור, או בעיצוב מודרני ופשוט יותר.
משימה נוספת שמתבצעת היא מילוי שטח הקבר אם יש בו קירות בטון או תיל סביב הקבר. פעולה זו מתבצעת בדרך כלל כאשר מחליטים שלא יהיו קברים נוספים בסמוך לשטח המצבה.
למידע נוסף אודות חידוש מצבות ושיקומם צרו איתנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם בכל שאלה או בקשה. אצלנו בטופ מצבות עובדים עם קבלני המצבות המובילים והמקצועיים בישראל. אנו מבצעים חידוש מצבות לכל סוגי המצבות ללא יוצא מן הכלל. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם.