חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
3 אתגרים לעסקים קטנים
בעלי עסקים קטנים נמצאים כיום בתקופה מעניינת ומרגשת, עשירה בחידושים ותמורות. אך כיצד אנחנו יכולים לרתום את אותה קדמה ומה הוא המקום שבו היא מאתגרת את בעלי העסקים הקטנים.
על מנת להבין טוב יותר את האתגרים העומדים בפני בעלי עסקים קטנים הרכבנו רשימה של שלושת התחומים המאתגרים ביותר כיום לבעלי עסקים קטנים.

אתגר 1: אי ודאות
תקופת הקורונה בעצמה הביאה עימה מספר אתגרים קשים לעסקים עצמאיים קטנים וגרמה להם להתמודד עם מצב שאין להם שליטה עליו. פרסום במנועי החיפוש וברשתות החברתיות Facebook  ו Instagram לעסקים קטנים, עזר לבעלי עסקים רבים להפוך את אי הוודאות של התקופה על מנת ליצור נוכחות עסקית באינטרנט.

אתגר 2: שימוש בטכנולוגיה
הטכנולוגיה היא החבר הטוב ביותר של היזם, בעלי עסקים קטנים שלדעתם שימוש בטכנולוגיה מיותר או יקר בעבורם, אינם מנצלים את מלוא הפוטנציאל של העסק שלהם בעזרת כלים טכנולוגיים שונים, שיאפשר להם להגיע אל אלפי לקוחות פוטנציאלים.

אתגר 3: הרחבת קהל היעד
אחד האתגרים המשמעותיים עבור כל עסק במיוחד זה שרוצה לצמוח. את הרחבת קהל היעד של עסקים קטנים ניתן להשיג באמצעות מספר פעולות כמו למשל: פרסום במדיה חברתית, נוכחות במדיה החברתית, פרסום בגוגל לעסקים קטנים ועוד.

השנתיים האחרונות היו בהחלט מאתגרות ביותר עבור יזמים ובעלי עסקים קטנים, אך עם זאת היא דחפה קדימה, מספר רב של כלים שעד לפני שנתיים היו מנת חלקם של חברות בינוניות וגדולות. כיום הסחר הזה נפרץ וגם בעלי עסקים קטנים מבינים שעל מנת לשרוד את הקשיים של התקופה הנוכחית עליהם לחבק ולאמץ שיטות פרסום חדשות והקמת נוכחות בערוצים שונים ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט בכלל.