חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
3 פיתוחים ששווה לשים לב ב-2021
שנת 2021 הגיע מלווה במספר רב של חידושים, פיתוחים ושדרוגים שונים במטרה לשפר ולהקל על חיינו במגוון רחב של תחומים. בין כל הפיתוחים המרגשים שנחתו עלינו בשנת 2021 אנו מבקשים לציין את שלושת הפיתוחים השווים, מהפכניים ומדוברים ביותר שכדאי לנו לשים לב אליהם ולהשפעה שהולכת להיות להם על חיינו בשנת 2021 ואילך.

פיתוח 1: מערכות בקרה אוטומטיות
מערכות בקרה אוטומטיות ובמיוחד שדרוגים אחרונים שנעשו, הושפעו רבות משנת 2020 שהדגישה את הצורך במעבר למערכות בקרה אוטומטיות עבור גופים רבים בתעשייה, שפשוט לא יכלו לאפשר לעצמם לשתק את עצמם בגלל ההשלכות של נגיף הקורונה. כתגובה להגבלים הופנו כספים רבים לפיתוח מערכות בקרה אוטומטיות והטמעתם בחלק הולך וגדל של המגזר התעשייתי.

פיתוח 2: מערכות ייצור אוטומטיות
גם תהליך הייצור חווה פגיעה קשה בשל הגבלות שונות וגרם לדחיפה עצומה של המגזר התעשייתי לאימוץ מערכות ייצור אוטומטיות לחלוטין שמאפשרות למפעל לייצר מבלי מגע אדם ובאופן יעיל, אמין ובטוח. שנת 2021 הביאה עימה פיתוחים בדמות מכונות אוטומטיות רב תכליתיות שניתן לייעד לייצור שונה, ממכונות לתעשיית המזון, תעשיית הרכב ותעשיית הייצור של חומרה, כל פסי הייצור זכו לפיתוחים רבים השנה.

פיתוח 3: מערכות בריאות אוטומטיות
תהליך האוטומציה רלוונטי ביותר לתעשייה אך גם לתעשייה הרפואית ולמערכת הבריאות. ממערכות בקרה שמתריעות על מדדים מסוכנים, למערכות קביעת תורים אוטומטיות לחלוטין. מערכת הבריאות מציגה בשנת 2021 אינספור פיתוחים חדשים בדמות תוכנות ומערכות מחשוב שמקלות, מייעלות ומשפרות את כלל השירותים הבריאותיים שאנו זכאים לקבל.

אוטומציה היא שם המשחק והמגמה שסוחפת את העולם שלנו לכיוון פעילות אוטומטית ללא מגע אדם בעבור עתיד יעיל, נקי ובטוח יותר.