חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
איך מבצעים בניית אתר וורדפרס שמתאים לקידום?
עומדים להקים בימים הקרובים אתר וורדפרס? עליכם לזכור כי הוא חייב להיות אתר ידידותי לקידום אורגני. אם האתר לא יהיה מתאים לקידום, יהיה לכם קשה מאוד להפיק ממנו את הפוטנציאל הטמון בו. מהסיבה הזאת חובה עליכם לוודא כי האתר נבנה בצורה נכונה, ולא יעמיד אתכם בבעיה בהמשך הדרך. אז כיצד מבצעים בניית אתר וורדפרס שמתאים לקידום? שאלנו חברת קידום אתרים בחיפה שהביאה לנו תשובות חד משמעיות.

דואגים שהאתר יהיה רספונסיבי
לא כולם מבינים את החשיבות של אתר רספונסיבי. כיום גוגל רואה בנושא הזה פרמטר שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. אתר רספונסיבי הוא אתר שמונגש למובייל ולכל פלטפורמה אחרת שממנה הגולשים אמורים להגיע. כבר בעת בניית האתר יהיה עליכם לוודא כי הוא אתר שמתאים לכל פלטפורמה אפשרית. כך הגולשים יוכלו לדעת כי לא משנה איך הם גולשים לאתר, יהיה להם נוח לבצע בו פעולות. בסופו של יום חווית הגלישה באתר היא זאת שיכולה לעשות את ההבדל מנקודת מבטכם.

התממשקות עם הרשתות החברתיות
כל חברה ועסק משתמשים ברשתות החברתיות על מנת להגביר את הפעילות. בעת בניית אתר וורדפרס ישנה חובה לוודא כי האתר מתממשק עם אותן רשתות חברתיות. גם כאן גוגל מדרגת גבוה את כל האתרים שמבצעים את ההתממשקות הזאת בצורה טובה. תוכלו להתייעץ עם חברת קידום אתרים בחיפה או בכל עיר אחרת בהקשר הזה. לא רק שתוכלו להרוויח מהקידום האורגני של האתר, תוכלו גם להגדיל את כמות הגולשים בכל רשת חברתית. האתר והרשת החברתית חייבים לדבר בדיוק באותה השפה.

מקום ייעודי להכנסת תוכן לאתר
התוכן הוא המלך של הקידום האורגני, ככל הנראה זה הולך להיות רלוונטי עוד שנים רבות. לכן בעת בניית אתר וורדפרס לעסק תצטרכו לוודא כי יש מקום להכנסת תוכן. לרוב יהיה מדובר על בלוג מיוחד שהוקם באתר על מנת לתת מענה לנושא הזה. אך זה יכול להיות בכל מקום אחר שיאפשר הכנסת תוכן מאסיבי אל תוך האתר. המשימה שלכם תהיה למלא את האתר עם טיפים ומדריכים שיסייעו לגולשים ויאפשרו קידום אורגני אפקטיבי.