חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
כמה עולה ביטוח משכנתא ואיך להשוות?
ביטוח משכנתא הוא למעשה ביטוח חיים. מדובר על ביטוח מאוד חשוב, מכיוון שכאשר אתם לוקחים הלוואה כל כך גדולה כמו משכנתא, אתם חייבים שיהיה לכם ביטוח עליה. במקרה בו חלילה לקחתם משכנתא וקרה לכם משהו, החוב יכול ליפול על הקרובים שלכם, ולא תמיד הם יוכלו לעמוד בזה. ביטוח משכנתא הוא ביטוח אחראי כאשר מפעילים אותו חברת הביטוח תשלם את יתרת החוב ולא אף אחד מהקרובים שלכם. יש המון פרמטרים לפיהם נקבע מחיר ביטוח חיים, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

מה זה ביטוח משכנתא?
כאשר אדם לוקח משכנתא הוא שם את עצמו בחוב לאורך כמה עשרות שנים בדרך כלל. ביטוח חיים למשכנתא נועד כדי לתת הגנה מפני החוב הזה. זאת אומרת, קרו לא מעט מקרים בהם אדם לקח משכנתא ולצערנו נפטר מן העולם בשל מחלה בדרך כלל או תאונה. במקרים כאלה, עם כל הצער שבדבר, אותו אדם הותיר אחריו חוב שיכול גם להיות כמה מאות אלפי שקלים. במקרים כאלה, החוב עובר אל הקרובים של אותו אדם לפי מה שנכתב ברפורמה. לעיתים, אותם אנשים לא יוכלו לשאת בחוב ומה שיקרה הוא מפולת שלג אחת גדולה שיכולה לגרום למשפחה לקרוס. המטרה של ביטוח חיים למשכנתא הוא להעניק גיבוי לקרובים שלכם. הביטוח אותו אתם משלמים משתנה, ניתן למצוא את המחיר המדויק עבור ביטוח חיים דרך השוואת מחירים לביטוח משכנתא. הגיבוי הוא שבמקרה בו חלילה אדם נפטר מן העולם והותיר אחריו חוב, חברת הביטוח היא זאת שתישא בחוב ותעביר את יתרת החוב אל הבנק. יש רפורמות שונות של ביטוחי חיים, לכן חשוב לדעת בדיוק על מה אתם משלמים.
ביטוח זה קובע כי הגוף אשר מלווה את המשכנתא הוא מוטב בלתי חוזר. זה אומר שהכסף שלא שולם יוחזר אליו לפי הכל. זאת אומרת, גם אם יש ירושה, הירושה תעבור אל הגוף הבנקאי. כמו כן, יש גם ביטוח מבנה למשכנתא אשר נועד לכסות אתכם במקרה בו נגרם נזק למבנה עליו לקחתם משכנתא. ביטוח המבנה הוא ביטוח מוגדל, ההחזרים יהיו בדרך כלל עד לגובה המשכנתא.

כמה עולה ביטוח חיים למשכנתא?
המחיר של ביטוח חיים למשכנתא משתנה בהתאם למספר פרמטרים. הדבר הראשון אשר משפיע על המחיר של המשכנתא הוא הגיל שלכם. כמו כן, תרצה לדעת אותה חברת ביטוח לגבי העבר הרפואי שלכם. יש חשיבות מאוד גדולה לעבר הרפואי שלכם שהוא למעשה מראה אל מול העתיד הרפואי שלכם במקרים רבים. כאשר מדובר על אדם בריא לחלוטין, המחיר לא צריך לעלות על 60 ש"ח בחודש. עם זאת, כאשר המצב יותר מסובך המחיר יכול להגיע לכמה מאות שקלים בכל חודש. השוואת מחירים לביטוח משכנתא הוא גורם אשר יכול להעניק לכם אומדן לגבי המחיר העתידי. יש אתר עבור השוואת מחירים לביטוח משכנתא, ובאתר הזה נמצאות מגוון רחב של חברות ביטוח מקצועיות אשר יעניקו לכם את כל המידע אותו אתם צריכים.
חשוב להדגיש, תוכלו להזין את כל הפרטים שלכם כדי לקבל הצעת במחיר באתר של השוואת מחירים לביטוח משכנתא. עם זאת, כאשר אתם מזינים פרטיים שגויים, ולבסוף כאשר אתם רוצים להפעיל את הביטוח חלילה מתגלה כי הנתונים שלכם לא היו מאומתים, ייתכן וחברת הביטוח לא תהיה חייבת לשלם את הפרש המשכנתא לבנקים. לכן, חשוב בכל התהליך לשמור על אמת, לא להחסיר פרטים, כי זה בסוף יכול לבוא כנגדכם.