חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
5 טיפים למי שרוצה להתחיל לעבוד כעצמאי בשביל השלמת הכנסה
יש המון סיבות שיתמכו בהחלטה שלכם להתחיל לעבוד בתור עצמאיים בשביל השלמת הכנסה, כמו גם בשביל לקבוע את לוח זמני העבודה שלכם. במידה ותרצו לשלב את עבודתכם כשכירים עם עבודת פרילנסר, כדאי שתדעו, כי על פי מנעד רב של מחקרים שנעשו בתחום זה, נמצא כי שלושים ושישה אחוזים מהעובדים עושים זאת.

1.    כיצד עושים תיאום מס בצורה מקוונת?
אפשר לבצע תיאום מס כמה פעמים בשנה, על פי סוג ההכנסה ובאין הגבלה לכל תקרת הכנסה. לצורך ביצוע תיאום מס מקוון עליכם להיכנס לאתר אינטרנט ייעודי, בו המערכת תזהה אתכם לאלתר, ותחשב עבורכם את המס. בתום תהליך תיאום המס המקוון יוצגו לכם אישורי המס אותם יש באפשרותכם להדפיס, לשמור ולשלוח למעסיקים שלכם. במידה וכל הפרטים ההכרחיים, כמו למשל – סוגי ההכנסה או סכומי ההכנסות לא יניבו אישור מיד, המערכת באתר תדרוש ממכם להוסיף את המסמכים המתאימים, ואחרי זה תועבר הפנייה שלכם, ותוך כמה ימי עסקים תקבלו מענה קונקרטי.

2.    כיצד תמצאו עבודה בתור עצמאיים?
עצמאים פוטנציאליים מבלים הרבה זמן, לפחות בתחילת דרכם, בחיפוש אחר עבודות מניבות. אפשר לעשות זאת על ידי פרסום השירותים שלכם ברשת האינטרנט, ליצור קשר ראשוני יזום עם חברות שעשויות לבקש את השירותים שלכם, או לבנות אתר אינטרנט או דף נחיתה, שכולל את כל מה שאתם מציעים. בנייה של מערכות יחסים, במקביל לאספקת עבודה איכותית יקלו על המשכיות עסקית, בעוד "חבר יביא חבר" ובכך תצרו את רשת הלקוחות ההתחלתית שלכם.

3.    האם כדי להתחיל לעבוד כעצמאי בשביל השלמת הכנסה צריך ליצור מותג?
התחלת עבודה בתור עצמאים בשביל השלמת הכנסה יכולה להיות מאתגרת מדי, והיא מתאפשרת באמצעות בנייה של מותג אישי חזק, מה שיסייע לכם לבלוט אל מול המתחרים שלכם, ושהלקוחות יזכרו אתכם לטווח הרחוק. התכונות והיכולות הייחודיות שלכם, כמו גם החשיבה על מה שיש לכם להציע, ומי הם הלקוחות שיוכלו להפיק תועלת מהמוצרים או מהשירותים שלכם, בהכרח תוביל אתכם לכיוונים המתאימים והרצויים לכם.

4.    האם על מנת לפתוח עסק עצמאי כדאי להתחבר קודם לקהילה?
חרף העובדה שברצונכם להקים בית עסק לשם השלמת הכנסה, ובוודאי רק אתם תהיו  בו, אתם לא חייבים לעשות הכול בעצמכם ולבדכם. כדאי לכם להתחבר קודם כל לקהילה באמצעות קבוצות מקוונות, ובהן תוכלו לקבל מענה על כל שאלות על פתיחת עסק עצמאי, ולקבל תהודה לרעיונות שלכם, שיחברו אתכם לעולם שמעבר לבית העסק הפרטי הקטן שלכם. חבירה לקבוצה של בעלי עסקים דומים מהווה דרך מעולה לקבלת משובים וכן השרשה של הכישורים שלכם ביחד עם בני אדם ששותפים למטרות שלכם, להיות הכי מוצלחים בתחום העיסוק שלכם.

5.    האם מי שרוצה לעבוד כעצמאי בשביל השלמת הכנסה צריך "להתחיל בקטן"?
במקביל לרצון לעבוד כעצמאיים בשביל השלמת הכנסה, טוב תעשו באם "תתחילו בקטן". חרף העובדה שאין דבר טוב מאשר על ההתחלה ליהנות מכמות מרשימה של לקוחות, ההמלצה הגורפת היא לגייס לקוח או שניים בהתחלה. על ידי כך תתאמנו על היתרונות העסקיים שאתם יכולים לספק, ולא "תפשלו" בגדול.