חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
מקצועות פיננסיים עם שכר מתגמל
יש הרבה מאוד אפשרויות לקריירה שאפשר לעבוד בהן בתחום הפיננסי. אם אתם מעוניינים לפתח קריירה טובה ואף מוצלחת, שיש בה מגוון דרכים להתפתח, לייעץ לאנשים אחרים, ועוד המון דברים, עליכם להכיר בצורה טובה יותר את עולם הפיננסים. הכרה הזו יכולה להביא אתכם לביטחון כלכלי, אם תצליחו ליישם את כל מה שלמדתם. רוצים לדעת עוד על מקצועות פיננסיים עם שכר מתגמל? המשיכו איתנו ותגלו בעצמכם.

מהו השכר של לימודי יועץ לכלכלת המשפחה?
לא כזה פשוט להגדיר מה יועץ לכלכלת משפחה שכר אך בכל מקום שתסתכלו אתם תראו שהוא נע בין 12,000 ₪ לבין 15,000 ₪. אין סיבה חד משמעית למה משרד החינוך לא מגדיר את כל הנושא של עולם כלכלת הבית כנושא חובה לתעודת בגרות. יש המון ישראלים אשר נמצאים במינוס תמידי בבנק, ישראלים שלוקחים הלוואות על ימין ועל שמאל ובעקבות כך מגיעים לפשיטת רגל. אם תלכו ללמוד קורס לכלכלת המשפחה, אתם תוכלו ממש לבנות קריירה מוצלחת מעזרה לאותם אנשים לצאת ממצבים שכאלה. אתם תקבלו את כל הכלים שתצטרכו בשביל שתוכלו לעזור לאנשים כאלה לצאת מהברוך אליו נכנסו. תוכלו ממש להציל חיים של משפחות שלמות.

מהם המקצועות הפיננסיים אשר קיימים בשוק?
בהחלט יש המון מקצועות שקשורים לעולם הפיננסי בשוק, אך אנחנו נתמקד בשניים ספציפיים בצורה מרוכזת יותר. המקצוע הראשון הוא סמנכ"ל כספים, אשר הוא זה שאחראי לכל הניהול של הכספים בחברה, כמו בקרה על התקציב, בקרה על המיסים, הנהלת חשבונות, חשבות שכר ובכלל, כל פעילות שקשורה לכספים בארגון. זהו תפקיד מפתח, בדרך כלל ישאפו אליו כל אנשי העולם הפיננסי על מנת שיוכלו להגיע לשיא בקריירה שלהם. זה תפקיד שיכול להתאים לרואי חשבון או אפילו למועמדים אשר יש להם כבר הסמכה בראיית חשבון. תפקיד נוסף בעולם הפיננסי הוא ייעוץ ושיווק פיננסי אשר מתעסק בניהול של השקעות, ייעוץ למשכנתאות וייעוץ מס. כל משימה שיכולה לעזור לנהל את הכסף שלכם יותר טוב, זה תפקידו של יועץ ומשווק פיננסי. כמעט כל מי שרק רוצה יכול לקבל הכשרה בתחום ולהתעסק באחד מן התחומים, מכיוון שאין שום צורך בהצגה של תעודה מקצועית. למרות זאת, אם תרצו להתקדם בסולם הדרגות ולהתקדם בתחום המכירות במקום בו אתם עובדים, תצטרכו כבר להוציא תעודה של לימודי מקצוע פיננסי.

מה הם המקצועות הפיננסיים הכי מתגמלים בשוק?
המקצועות הכי מתגמלים שתוכלו למצוא בעולם הפיננסי יהיו כל מקצועות הייעוץ. אלו הם מקצועות יוקרתיים שיש להם תנאי שכר מעולים. היועצים הפיננסיים הם אלה שנהנים הכי הרבה מיוקרה מקצועית. הרבה אנשים בוחרים לעבוד כעצמאים או שהם בוחרים למשל עבודות של ייעוץ במקביל להיותם שכירים. אי אפשר באמת להצביע על מה יהיה שכרו של יועץ השקעות או אפילו מתכנן פיננסי, וזאת מכיוון שהשכר כולו תלוי בכמה וכמה גורמים, כמו הוותק והניסיון של אותו יועץ. כמו כן, השכר יהיה תלוי גם באותם לקוחות אשר מקבלים את שירותו. יש יועצים שמחליטים לעבוד עם לקוחות מהעשירון ומהאלפיון העליון ויש יועצים אשר מחליטים לעבוד עם כלל הציבור הרחב או אפילו עם גופים עסקיים. בכל מקרה, אין ספק כי התפקידים האלו משלבים בתוכם יוקרה מקצועית, עם אפשרות לשכר מאוד גבוה.