חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
סגולות למציאת זיווג לדתיים
סגולות בדת היהודית הן גורם מקשר ומחזק בין הגשמי והרוחני. הן משמשות ככלי לחקירה והבנה של העולם הרוחני. למרות שסגולות נחשבות למסורת עממית, הן מובאות גם בכתבי הקודש ובמסורת היהודית הקדומה. ספר הזוהר הוא אחד מהספרים החשובים ביותר שמתארים את הסגולות היהודיות, והוא מתייחס לכוחות הנמצאים במקום הבלתי נראה ואת הקשר בין הכוחות הללו לבין עולם הפיזי.
כיום, סגולות משמשות ככלי טיפולי ותפיסתי בקרב מגוון רחב של יהודים. סגולות משמשות לטיפול בבעיות רפואיות, רוחניות ופסיכולוגיות וכן ככלי להגנה על עצמם ועל יקיריהם מפני כוחות שליליים ורוחות לא טובות. מדוע סגולות נחשבות כל כך? סגולה מחזקת את האמונה אלא גם טומנת בתוכה את עצם הפעולה כך שאמונה לבדה לא מספיקה וכי יש לבצע פעולות על מנת שדברים יתממשו כרצוננו. למשל לא מספיק רק להתפלל לזיווג שלנו אלא גם לבצע פעולות כמו להירשם לאתרי הכרויות לדתיים ומסורתיים ולצאת יותר למפגשים חברתיים.

במאמר הבא נציין סגולות מוכרות ופחות מוכרות שיעזרו לכם לקרב אליכם את הזיווג שלכם...
סגולות פופולאריות למציאת זיווג הגון:
-    תפילת רבי עקיבא - זו תפילה שנכתבה על ידי רבי עקיבא, אחד מחכמי התלמוד הגדולים של ימי הביניים. תפילת רבי עקיבא נחשבת לאחת התפילות העזר המשמשות למציאת זיווג בדת היהודית. התפילה מבקשת מא-לוהים להציג את הזיווג הנכון למבקשיו.
-    פרשת חנה - פרשת זו מתארת את התפילה של חנה, אם שמואל הנביא, לפני שנתנה לו את החיות לפני השם. הפרשה מלמדת על כוח התפילה ומיועדת לסייע למבקשים למצוא את הזיווג הנכון.
-    פרשת יצחק - פרשה זו מתארת את פעולות יצחק לאחר שהוריד את רבקה מגמליהם. פרשה זו מיועדת לסייע למבקשים למצוא את הזיווג המתאים להם.

סגולות נוספות למציאת זיווג:
-    קריאת כל ספר דברים: סגולת קריאת כל ספר דברים היא סגולה יהודית המצויה בספרי הקבלה ובמסורת היהודית. הסגולה מתארת את הכוח הרוחני של ספר דברים, המכיל את הפקודות והמצוות שקיבלו בני ישראל מפי הא-לוהים. לפי הסגולה, קריאת כל פרשיות הספר, ובמיוחד פרשיות התורה, מביאה לגלגול נשמה ומאפשרת זכות למצוא את הזיווג המתאים. הסגולה מעודדת לקרוא את הספר בקול רם ובקול נשי ומבטיחה למבקש זיווג מתאים הצלחה במציאתו.
-    קריאת כל ספר תהילים: בקברו של יבניאל בן עוזיאל, הקבור ביבניאל כתוב כי כל המגיע לקברו וקורא את כל התהילים , מבטיח הצדיק לעשות כל שביכולתו לעזור מעלה למציאת זיווגו של אותו אדם.

סגולות יכולות לעזור לכם לא רק בהיבט מציאת זיווג אלא גם בכל הקשור להצלחה, פרנסה, פרי בטן וכדומה.
סגולות הן דרך לחזק את האמונה על ידי כך שנוסיף לרגשי עניין גשמי, חיבור של שניהם מחזקים את האמונה ומביאים להגשמה בכל תחום. אימצו זאת ובדקו איזו סגולה הכי מתאימה לכם. כמובן שלא ציינו את כולם.
אך את המוכרות שבהן.