חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
קידום אתרים - לנוע קדימה
אתר אינטרנט שקיים לא אומר בהכרח שהוא מתוחזק היטב ומה הכוונה? בניית אתר היא פעולה מורכבת שצריך להיות מקצועי ומיומן לבצע אותה. הכל טוב ויפה שקיים אתר והוא מעוצב, אבל אתר אינטרנט פעיל ודינמי דורש תחזוקה שוטפת מקצועית. לא פעם אנשים שברשותם אתר אינטרנט מרגישים שהעסק שלהם כאילו עובד בניוטרל ולא מאיץ קדימה. התחושה הזו יוצרת החמצה, פספוס, כאילו משהו שם עדיין רדום ולא כל הלקוחות מכירים או רואים את העסק. ויש אמת בהרגשה זו - נכון לא נעים להודות בכך אבל זה המצב שאתר אינטרנט מעוצב ויפה אינו מספק קרש קפיצה מספיק גבוה לפרסום העסק.

מילים ועוד פעם מילים - ממנפים את העסק
כאשר לקוח מחפש מידע מסוים, שירות מסוים, מישהו שייתן לו תשובות כאן ועכשיו (כן ככה זה היום "בא לי" זה לא רק הילדים אומרים) הוא רוצה ערך מוסף שיעזור לו ויגרום לו להבין שהוא נמצא במקום הנכון. כאשר התוכן הוא מעשיר את הידע כך הלקוח שוהה זמן רב יותר באתר ורוב הסיכויים שייצור קשר עם אותו בעל עסק.
אז כבר אמרנו שתוכן הוא חשוב, אבל כדי שהלקוח יבצע פעולה אחת קטנה אם זה להרים טלפון, לשלוח מייל, להירשם, או לשלוח הודעה התוכן צריך להיות ייחודי לא סתם עוד אוסף של מילים שלא תורמות כלום (דרך אגב לגוגל יש את הממצאים שלו להבין בדיוק מהו תוכן איכותי ומה לא, לכן השקעה בתוכן יכולה למנף את העסק ואפילו ליצור אהדה חיובית)
לא חייבים לכתוב את תולדות העסק מסבא רבא, אלא מספר מילים שיכללו ויעניקו באמת את הנתונים הריאלים ויתרמו משמעות ותוכן לגולש.
זה נכון בכל אתר אינטרנט שתוכן הוא אחד הפרמטרים המובילים, אך תחשבו רגע אם יש לכם חנות חשמל שאתם רוצים לשווק אותה ויש לכם מוצרי חשמל שנמצאים באתר הכל מצולם והם נראים ממש איכותיים – אבל מה לגבי תוכן? איך יידעו באיזה מוצר מדובר? למה הוא משמש וכן הלאה. גם בתיאור מוצרים תוכן הוא אחד הפרמטרים המשמעותיים שיכולים להקפיץ את המכירות באופן משמעותי.

כתיבה מקצועית לאתר החברה
נכון שכולם למדו בכיתה א כתיבה וזה חשוב מאד, אז יגידו שאין שום בעיה לכתוב כמה מילים לאתר להוסיף קישורים והנה קיבלנו אתר מלא בתוכן. רגע!!! שאתם צריכים את שירותיו של בעל מקצוע כמו חשמלאי הרי לא תתחילו להוציא חוטים ולראות אם אתם יודעים לתקן את התקלה (למרות שלמדתם במגמת חשמל) זה מסוכן מאד! , נכון הדבר גם לגבי כתיבת תוכן, חשוב לדאוג שהתוכן יכיל את הביטויים הנכונים, אם מדובר על כתיבה שיווקית חשוב שהיא תואמת את הציפיות ותהיה מדויקת בדיוק כמו החשמלאי. ברגע שמנוע החיפוש מבין שמדובר בתוכן מקצועי, מוערך ואיכותי הוא ללא ספק יקפיץ את האתר לרשימה הטובה ויאפשר לו קידום משמעותי.

גולן קידום אתרים - הכל תחת קורת גג אחת
אין צורך עכשיו להתחיל ולחפש כותב תוכן או מעצב גרפי, פשוט מאד צריך לדעת לאיזו חברת קידום אתרים יש לפנות ושם לקבל את כל המידע והשירותים הנלווים והכל במקום אחד. חברה כזו היא חברת גולן קידום אתרים בגוגל חברה בעלת וותק וניסיון בתחום הקידום מעל 15 שנה. צוות כותבים, מקדמים, ואנשי גרפיקה יקבלו בברכה את הפרויקטים החדשים. שירות אישי ומעקב מדויק אחר התנהלות האתר, מתחילת התהליך ועד עלייתו לאוויר. אז אם מרגישים שהאתר שלכם לא זז, זה הזמן לתת למקצוענים לעשות את העבודה ברמה מקצועית. כנסו.