חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
מדפסת דיו לשימוש ביתי או עסקי
מדפסת הפועלת בשיטה של הזרקת דיו היא ללא ספק אמצעי ההדפסה הפופולארי, הן בקרב משתמשים פרטיים (ביתיים) והן בקרב משתמשים עסקיים. ככל שמדפסת זו פופולארית, כך נדרשת גם היערכות מצד המשתמשים, שכן אין דבר שיכול לעכב את העבודה יותר מאשר ראש דיו למדפסת שהוא למעשה ריק לחלוטין. כאשר אתם ניצבים בפני מצב שבו מחסנית הדיו ריקה, זהו הרגע לרכוש ראש דיו למדפסת, ועדיף להצטייד מראש במספר ראשי דיו, כדי שלא תמצאו את עצמכם תקועים שוב בקרוב. למעשה, כדאי לקבוע מדיניות מסוימת, לפיה יוזמן ראש דיו למדפסת ברגע שייפתח ראש הדיו האחרון. זה יחסוך לכם המון אי נעימויות ועיכובים.

המחיר של ראש דיו למדפסת
גם מדפסת שמחירה אטרקטיבי דורשת עלויות נוספות בהמשך – ככל שאתם זקוקים להחלפת ראש דיו למדפסת. רגע לפני שאתם רוכשים ראש דיו חדש חשוב להכיר את החלופות העומדות בפניכם, כדי שתוכלו לבחור באפשרות המועדפת עליכם. ראש דיו למדפסת יכול בהחלט להיות יקר, ולמעשה המחיר הגבוה ביותר הוא לרוב מחירו של ראש הדיו המקורי, זה שיוצר על ידי יצרנית המדפסת. אם אתם מעוניינים לחסוך קצת על רכישת הדיו, הרי שאחת האפשרויות היא לרכוש ראש דיו חלופי שהוא למעשה גרסה תואמת שיוצרה על ידי ספק אחר (שאיננו יצרן המדפסת). אפשרות נוספת היא האפשרות של מילוי ראש דיו למדפסת. ההבדלים בין הסוגים השונים הוא בדרך כלל במחיר, אבל לא רק. איכות ההדפסה הטובה ביותר תתקבל בוודאי ברכישת ראש דיו מקורי, אך ההבדלים עשויים להתברר כקטנים למדי, בוודאי אם צרכי ההדפסה שלכם אינם גרפיים.

ראש דיו למדפסת – אפשרויות לחיסכון
מאחר והעלות של ראש דיו למדפסת עשויה להתברר כגבוהה יחסית, בוודאי כאשר אתם זקוקים להחלפה תדירה, ישנם טיפים קטנים שיעזרו לכם לצמצם מעט את השימוש, ואת העלויות. למשל, הקטנת הפונטים והניסיון לצמצם את שטח ההדפסה (שני עמודים במקום שלושה) יחסוך לכם משמעותית בעלות ההדפסה בשל השימוש המופחת בדיו, ועל הדרך גם יחסוך לכם נייר – חיסכון כלכלי וסביבתי כאחד. בהקשר הזה, גם קבלת החלטה מושכלת האם מסמך מסוים בהכרח חייב להיות מודפס, היא החלטה שתוכל לעזור לכם לשלוט בהוצאות, שכן לא בטוח שכל מסמך חייב למצוא עצמו בגרסה קשיחה. ראש דיו למדפסת הוא בהחלט הוצאה לא מבוטלת, כך שבמקומות שבהם ניתן לצמצם ולחסוך, בהחלט כדאי לעשות זאת.