חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
ספירת מלאי
לקראת מעבר הדירה המתקרב אתם בוודאי עסוקים באריזת החפצים שלכם, אוספים ארגזים מכל מקום אפשרי ומבלים שעות בעיטוף כלי זכוכית, איטום קרטונים וניסיון להמשיך לחיות בבית כשאתם מוקפים בארזים. רק שאלה אחת חשובה לפני שאתם ממשיכים – האם בחרתם כבר חברת הובלות? אם יום המעבר עוד רגע מגיע, כדאי שתהיו ערוכים לקראתו כמה שיותר, והדבר החשוב ביותר הוא לוודא שיש מי שיוכל להוביל את כל הרהיטים והארגזים שלכם אל הדירה החדשה. רגע לפני שאתם מרימים טלפון ופותחים את האינטרנט כדי לערוך סקרי שוק בין הספקים, יש דבר אחד שכדאי מאוד שתעשו. ספירת מלאי. הדרך הטובה ביותר לוודא שההובלה תתבצע בצורה החלקה והטובה ביותר, היא לדעת מראש מה אתם צריכים להעביר, כדי שהמובילים יהיו ערוכים הן מבחינת הצוות, והן מבחינת הכלים הדרושים להם לביצוע העבודה.

אלקטרוניקה וכלי מטבח
ישנן מספר חברות הובלות במרכז אשר יוכלו לדאוג להעברת הריהוט והחפצים שלכם אל דירתכם החדשה, אבל כדי שיוכלו לתת לכם הערכת מחיר מדויקת ככל האפשר, רצוי שיידעו מה בדיוק צפוי להיכלל בתהליך ההעברה. אם יש לכם ריהוט כבד רב כדאי לדעת בדיוק באיזה ריהוט מדובר, מה שיעזור למובילים לתכנן את הציוד הדרוש להם לצורך העברה בטוחה של הספה, של מכונת הכביסה ושל הטלוויזיה. ציוד אלקטרוניקה הוא יקר מאוד, וסביר להניח שאין לכם שאיפות לרכוש ציוד חדש בקרוב, בטח כשעלויות המעבר אינן נמוכות כשלעצמן. העברת מכונת הכביסה, מדיח הכלים או הטלוויזיה דורשת משנה זהירות, בדיוק כפי שנכון לגבי כלי המטבח השבירים שלכם. ציון המילה "שביר" על גבי הארגזים הוא צעד אחד שיעזור לכם להגן על החפצים שלכם, אבל הכנת צוות ההובלה מראש גם הוא צעד חשוב, ואולי החשוב ביותר.

יום המעבר
אחרי חודשים של הכנות, טלפונים ואריזות, יום המעבר כבר ממש עוד רגע מגיע! מומלץ לערוך שיחה אחרונה עם חברת ההובלות כדי לקבוע את שעת הגעתו של הצוות אל דירתכם, מה שיעזור לכם לישון קצת יותר בשקט בלילה האחרון שלכם בדירה הנוכחית. סביר להניח שאתם נרגשים ביום הגדול, אבל נסו ליהנות מהדרך בתוך כל הלחץ. השאירו לעצמכם את הכלים הדרושים כדי להכין לעצמכם כוס קפה בבוקר ולאכול ארוחה טובה שתתן לכם אנרגיות לקראת היום המרגש, ודאגו שמישהו ילווה את המובילים בכל רגע כדי לוודא שדבר אינו נשכח מאחור, ושכל הציוד היקר שלכם מועמס על המשאית בבטחה. זהו זה, עוד רגע נגמר ותוכלו ליהנות מהבית החדש!