חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
בידורית הינה רמקול מוגבר שמשמש אותנו בעת אירועים כמערכת הגברה ניידת. הבידורית מגיעה במספר גדלים ולכן נוחה לשימוש במגוון אירועים. לבידורית יש סוללה פנימית שיכולה להספיק למספר שעות רב גם ללא הימצאות חשמל באזור. לכן, השכרת בידורית של חברת בסט רנט תתאים לכל אחד מאיתנו שרוצה להשתמש במערכת הגברה ניידת במיקום שלא מספק חשמל. השימוש בבידורית הינו רב תכליתי ולכן אנו יכולים להיות יצירתיים בבחירת ייעודו. הוא יכול לשמש אותנו למסיבות בטבע, לאירועים בחצר ולקריוקי. אין זה משנה גודל האירוע או מספר המשתתפים, הבידורית תתאים גם לאירוע רב משתתפים וגם לאירוע מצומצם. בנוסף, הבידורית הינה קלה לנשיאה מכיוון ולרוב מגיעה עם גלגלים כך שניתן להובילה לכל מקום.

מהם היתרונות של השכרת בידורית?
•    חסכוני: מכיוון והבידורית משמש אותנו כמערכת הגברה, אנו נזדקק לו כאשר אנו נפיק אירוע. אירועים בדרך כלל הם לא בשגרת היום יום שלנו ולכן לא נזדקק לבידורית באופן קבוע. בידורית הינה מוצר יקר יחסית ולכן, השכרת בידורית יחסוך לנו בעלויות מכיוון ונערוך את ההשכרה רק למועד האירוע שבו אנו נזדקק לבידורית.
•    סוללה נטענת: הבידורית מגיעה עם סוללה פנימית מוטענת שיכולה להספיק לנו למשך מספר רב של שעות גם ללא הטענת הסוללה. הסוללה מעניקה לנו יתרון רב כאשר אנו עורכים אירוע שאין בסביבתו נגישות לחשמל ולכן אין לנו את האפשרות להטעין את הסוללה למשך כל הערב.
•    מוכנה לשימוש: השימוש העיקרי והפופולרי ביותר של הבידורית הינו בקריוקי. לשם הקריוקי אנו נזדקק לא רק לרמקול אלא למוצרים נלווין אחרים כגון: מיקרופון, חיבור לסאונד וחיבור לנגן. הבידורית מגיעה כבר מצויידת מראש בכל האביזרים הנלווים שנזדקק להם בשביל ערב קריוקי מוצלח. לכן, כאשר הבידורית כבר מגיעה עם הציוד הנדרש אנו חוסכים גם בעלויות אלו.

כאשר אנו משכירים בידורית עלינו לשים לב לאיכותה. הכוונה באיכותה היא לסאונד המופק מהבידורית. כמובן שלשם הסאונד אנו משכירים את הבידורית אך חשוב לשים לב שאכן ישנו צליל איכותי. צליל איכותי חשוב לכל אירוע שנקיים כמו נאומים וערבי קריוקי בפרט. כשכל האטרקציה של הערב היא סביב הקריוקי חשוב שאכן יהיה סאונד איכותי. מעבר לאיכות, יש לשים דגש גם על עוצמת הסאונד שאליה מגיעה הבידורית. במידה ואנו עורכים אירוע במקום קטן עם מספר משתתפים מצומם נסתפק בעוצמת קול נמוכה. אך במידה ואנו מתכננים אירוע רב משתתפים יש לבחור בידורית שתוכל לספק לנו סאונד חזק וגבוה. לגבי כל הנתונים הללו יש להתייעץ עם חברת ההשכרה של הבידורית כך שתעניק לנו את המידע שאנו צריכים, ולפיכך אנו נבחר את הבידורית שמתאימה לנו מבחינת עוצמת הסאונד והאיכות. בנוסף, יש להסתייע בטכנאי החברה לגבי החיבורים של הבידורית, הפעלתה והחלפת הסוללה במידת הצורך. יש להיוועץ בכל שאלה שנשארה פתוחה לפני תחילת האירוע.