חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
אם יום ההולדת של אלוף הכדורגל הפרטי שלכם מתקרב, ואתם רוצים לארגן לו מסיבה בדיוק כמו שהוא אוהב – יום הולדת כדורגל המאורגן על ידי מפעילים ליום הולדת הוא התשובה המושלמת עבורכם.
מהי הפעלת יום הולדת כדורגל?
כשמה כן היא – הפעלה שהנושא שלה הוא כדורגל ושהופכת את הילד שלכם לקפטן אמיתי.
הפעלה כזאת מתחילה בדרך כלל בקבלת פנים חגיגית של ילד יום ההולדת. הילדים מחכים לו בשתי שורות, וכשהוא מגיע הוא מניף את הגביע לקול תשואות הילדים, שבחלק מהמקרים גם זורקים עליו קונפטי. לאחר מכן הילדים עושים חימום קצר, אם בצורת תחרויות קלילות או בצורת ריצה מסביב למגרש.
החלק העיקרי של יום הולדת כדורגל הוא כמובן משחק כדורגל בין שתי קבוצות שחקנים. הילדים מקבלים חולצות מקוריות של הנבחרות המובילות בעולם (ספרד, ברזיל, ארגנטינה) ומשחקים כדורגל מלא על פי כל החוקים והכללים - ממש כמו שחקני כדורגל אמיתיים. המשחק "משודר" בשידור חי על ידי החברים, והמפעיל דואג לכך שלאורך כל המשחק תיקראנה קריאות עידוד לעבר הילדים.
בסיום המשחק מגיעה ההכרזה על הקבוצה המנצחת, כאשר כל חבריה מקבלים מדליות אמיתיות ומניפים בגאון את גביע הניצחון.
במהלך יום ההולדת משולבים גם הפסקות לנשנושים ולאוכל, וכמובן – גם טקס העוגה החגיגי.
האם יום הולדת כדורגל מתאים גם לבנות?
בוודאי! אם הילד שלכם מאוד רוצה הפעלת יום הולדת שכדורגל הוא הנושא שלה, אבל לא רוצה לוותר על כך שכל הילדים יגיעו – אפשר בהחלט לארגן הפעלת יום הולדת משותפת. במקרה כזה יהיו יותר תחרויות בין הקבוצות אשר יותאמו גם לבנים וגם לבנות, הבנות שירצו ייקחו חלק פעיל במשחק ואלה שלא – יוכלו להיות מעודדות ובאופן כללי – הן לא תשבנה בצד, אלא תהיינה לגמרי פעילות.
איך בוחרים הפעלת יום הולדת כדורגל?
יש לא מעט חברות ומפעילים לימי הולדת המציעים יום הולדת כדורגל. על מנת לבחור את המפעיל שמתאים בצורה מדויקת לרצונות ולהעדפות שלכם ושל ילדכם, כדאי לעשות סקר קצר שיכלול לא רק השוואת מחירים, אלא גם השוואה מדויקת של הפעילויות המתוכננות. בדרך זו תוכלו לבחור את ההפעלה שמתאימה גם להעדפה האישית שלכם ושל הילד שלכם, ולא פחות חשוב – לתקציב שעומד לרשותכם.