חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
בהתחלה זה היה רעיון של יחידים. הייתה להם איזה יחידת דיור בחצר, בעלת הבית התגלתה כבשלנית מעולה. מסביבם בכל אזור נעו מטיילים ואז הם חשבו "למה לא לארח ללינה וארוחות, עוד קצת כסף למשפחה", וכך בעצם נולד רעיון הצימרים בארץ.
מנתונים מחלקת המחקר של BDO, כפי שמתפרסמים ברשת עולה כי בשנת 2013 היו בארץ כ-9,000 צימרים, מה שהפך אותם לנתח נכבד מענף האירוח בארץ לצד בתי המלון עם מחזור שמגלגל כחצי מיליארד ש"ח.
אבל להחזיק צימר מסתבר זה לא רק עניין של רעיון כפרי יפה, מדובר פה בהשקעה והיא לא מבוטלת בכלל. יש צימרים שהושקעו בהם מאות אלפי שקלים רק כדי להביא אותם למצב של אירוח ברמה גבוהה, ויש לא מעט צימרים כאלה.
יש צימרים עם ג'קוזי וספא וגם עם בריכת שחיה צמודה, שלא לדבר על ההשקעה בעיצוב הפנים, ציוד ותחזוקה, כל אלה כמובן עולים כסף והרבה.

צימרים לישראלי המפונק!
אם בהתחלה היו הצימרים פיתרון מעולה לאנשים שחיפשו מקום לשים את הראש באמצע טיול, היום הם רוצים עוד דברים. ההיחשפות של הישראלים לכל תחום טיפולי הגוף ונפש, הולידה צורך של חוויה גם בצימרים מה שגרם לכך שבחלק מהם יש גם ספא צמוד. ואם לא די בכך, הרי יש שדורשים ארוחות גורמה ובריכה צמודה. כל אלה כמובן עולים כסף, והמחיר בהתאם.

צימרים לרומנטיקנים!
צימרים הפכו להיות הבחירה של הזוגות הרומנטיקנים. אם הם רוצים להתנתק מכול ולבלות סוף שבוע רומנטי צימר הוא התשובה. יש צימרים שכל עיצוב הפנים שלהם מעיד על החוויה שצפויה לאורחים. יש צימרים שדואגים לקשט את החדרים בפרחים, שוקולד ויין, להכין את הג'קוזי עם מגבות נקיות ליד והנה כבר פותחים את השמפניה והערב הרומנטי מתחיל.
מי שמחפש ערב רומנטי בוודאי לא ילך לבית מלון שבו קשה מאוד להתנתק מכל האורחים ומתערבבים אתם בכל מקום. צימר זה בדיוק המקום לבלות בזוג באווירה רומנטית וליהנות מכל השירותים שמציע הספא.

צימרים - נוף טבעי במקום שטיחים מקיר לקיר
כשאנשים רוצים לבלות הם מחפשים משהו אחר ממה שיש להם, "שיזרוק" אותם לאיזה חוויה חדשה שהם עדיין לא חוו. בחוויה של לינה באיזה שהוא מקום יש משמעות רבה למקום, שהוא זה שגם משליך על סגנון ואופי האירוח והחוויה.
אם אתם נמצאים בצימר באיזה ישוב כפרי ירוק, ואתם אנשים עירוניים לחלוטין, מיד אתם מרגישים את שינוי האווירה, שואבים אליכם את האוויר הנקי, הפריחה והירוק שמסביב, שומעים ציוץ ציפורים וכבר מרגישים שאתם עוברים חוויה של שקט במקום כפרי קסום.
אלה היתרונות הבולטים של הצימרים, שבניגוד לבתי מלון משופעים בשטיחים מקיר לקיר, הם מציעים לאנשים לשהות בחיק הטבע הירוק כל כך, הריחות והנופים שלו וזה כבר עושה ניקיון לנפש ולגוף וגורם למצברים להיטען מחדש.