חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
שירות פינוי דירות – לעבור דירה בקלות!
שירות פינוי דירות באים לידי שימוש כאשר עוברים לדירה חדשה, או כאשר ישנה דירה ישנה, מוזנחת, שלא נעשה בה שימוש זמן רב, ומעוניינים להשתמש בה שוב. פעמים רבות, אין אפשרות, צורך או רצון להעביר את כל תכולת הדירה לדירה אחרת. ישנם חפצים רבים שאינם שימושיים, במיוחד בדירות ריקות שהיו שייכות לאנשים מבוגרים. רהיטים רבים אינם שימושיים לאיש מבני המשפחה. שירות פינוי דירות מאפשרים הוצאה מהירה של כל תכולת הדירה ומיון של החפצים שבדירה ליעדים המתאימים להם.

שירות פינוי דירות
שירות פינוי דירות כוללים הן את הפינוי של החפצים מן הדירה בעצמו, והן את המיון של החפצים והעברה שלהם למקומות המתאימים. הדייר או בעל הדירה צריך להחליט מה הוא מעוניין לעשות עם כל אחד מן הפריטים שבדירה. כדאי להבדיל בין רהיטים ופריטים אחרים שיכולים לבוא לידי שימוש, גם אם לא על ידי מישהו מבני המשפחה, לבין פריטים חסרי תועלת ומיותרים, שאינם יכולים לשמש אף אחד, ואותם יש לזרוק לאשפה. שירות פינוי דירות מסייע בהעברה של הפריטים מתוך הדירה אל היעדים שלהם. לעיתים ישנו צורך במכונות כמו מנופים על מנת להוציא פריטים שונים מן הבית, לעיתים קרובות ישנו צורך במשאיות להובלת הפריטים, וכן הלאה. חשוב למיין גם את הפסולת למקומות מתאימים, ולהבדיל למשל, בין מוצרי אלקטרוניקה, רהיטים, מכשירי חשמל וכדומה. כאשר שוכרים חברה המספקת שירות פינוי דירות, יש לוודא שלצוות העובדים יהיה אישור לפינוי הדירה, וכמובן את כלי הרכב המתאימים והמכשור המתאים על מנת לפנות ביעילות את הדירה.

לאחר הפינוי
לאחר שמשתמשים בשירות פינוי דירות, יש צורך במספר פעולות נוספות, על מנת שניתן יהיה להשתמש שוב בדירה שפונתה. כך למשל, יש לנקות היטב דירה כזו, במיוחד אם היו בה פריטים רבים שפונו. לא רק ניקיון נדרש במצבים כאלה, אלא לעיתים גם שיפוץ, ולו בסיסי. הסיבה היא, שדירות שהוזנחו זמן רב עם פריטי ריהוט רבים בתוכן, עלולות לפתח תופעות כמו קילופים בקירות, איבוד צבע של הקירות, כתמים ברצפה, הימצאות של חרקים מסוגים שונים, ועוד. שיפוץ קל לתיקון הפגמים הללו יהיה נחוץ בהחלט. גם הדברה נדרשת לעיתים קרובות. חברות שמעניקות שירות פינוי דירות מבצעות לעיתים את העבודות הללו, או ממליצות על אנשי מקצוע מתאימים בתחום. כאשר מזמינים שירות פינוי דירות, מומלץ לקחת בחשבון גם את הצורך בעבודות שלאחר הפינוי.