חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
משלוחי פירות במגוון עשיר
פירות יער, פירות טרופים, פירות יבשים ופירות העונה – בכל השנה ובייחוד בקיץ עומד לרשותנו כיום מגוון גדול של פירות בצבעים, במרקמים, בטעמים ובעושר של ויטמינים ומינרלים. הפירות הטריים והמיובשים מרהיבים את העין ומעוררי תיאבון. יש פירות שאתם יכולים לקטוף בעצמכם בחוות מיוחדות המיועדות לכך. כך למשל תוכלו ללכת לפעילויות כמו קטיף דובדבנים ופטל, תות שדה ותות עץ ועוד מגוון עשיר של פירות טרופיים בעלי טעמים אקזוטיים ושמות מיוחדים כמו תפוח השוקולד. יש פירות שאנו אוהבים לקטוף לבד, סתם כך מעץ מזדמן כמו שסק ותות עץ, פסיפלורה שגדלה לאורך גדרות, וכשהיינו ילדים קטפנו את פרי השיזף אלא שאז קראנו להם דומים. זוכרים את הסרט "עץ הדומים תפוס"? אז אם אתם פשוט רוצים לאכול פירות שיגיעו אליכם ישר הביתה בלי מאמץ – משלוחי פירות יעשו את הדרך ישר אל השולחן שלכם.

תוכלו לבחור בין קטיף עצמי לבין משלוחי פירות
קטיף עצמי של פירות יכול להיות בעל אופי ייחודי לאלה המעדיפים לקטוף פירות אורגניים, ובעידן שבו רבים קוראים על טבעונות, לפירות יש מקום חשוב בתזונה הבריאה והטבעית. אך החיסרון העיקרי של קטיף עצמי של פירות הוא שהוא תלוי בעונה ולכן לא תמיד זמין. במקרה כזה אפשר להשיג פירות איכותיים שמגיעים אלינו ישר הביתה דרך משלוחי פירות. כך נמנע מאיתנו המאמץ של נסיעה ליעד רחוק, קטיף שעלול להיות מיגע וכמובן רחיצת הפירות וחיתוכם. אז כשעולה בכם געגוע לפירות מיוחדים, לזכרונות ילדות, געגוע לאכילת פירות יער, פירות מיובשים או פירות טרופיים בעל שם אקזוטי – היום אפשר פשוט להגשים את החלום בקלות וביעילות ולהזמין משלוח של פירות ישר הביתה.

התרומה הייחודית של העידן הגלובלי
לכן אלה מכם הבוחרים בדרך הקלה והפשוטה יותר של משלוחי פירות נהנים מהמגוון העשיר העומד לרשותנו כיום בעידן הגלובלי, כי הוא מעלה על השולחן פירות מיוחדים כמו אנונה, אננס, גאופראה וגוג'י ברי, לצד אגוזי מקדמיה שגם הם למעשה פרי. האמיצים יאכלו דוריאן, בעל הריח המיוחד או יסתפקו בהיביסקוס טרי. אך למעשה, כשזה מגיע לאכילת פירות ביום-יום רבים מעדיפים משלוח של פירות עם פירות העונה שבהם התברכה ארצנו עוד מימי המקרא כמו התמרים התאנים והרימונים, או שיבחרו בפירות שכבר התאזרחו בארצנו כמו האבוקדו, הפסיפלורה והפיטנגו החמצמץ שמעשירים את התפריט שלנו במגוון אפשרויות.

פירות טריים או מבושלים
ואל לנו לשכוח כי פירות אפשר גם לבשל, לאפות בתנור, לשלב בעוגות, להעשיר בהם סלטים, לאכול עם גבינות או אפילו עם בשר או עוף. ובעצם למה לא לצרף אותם לקינוח טעים של גלידה. כך שאין זה משנה בעצם מה הוא הטעם שלכם – כשמדובר בפירות השמיים הם הגבול הן מבחינת היצע של סוגי הפרי, הטעמים והעונות והן מבחינת דרכי ההכנה, ההגשה והאכילה.