חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
מעבדה לתיקון אייפון – המדריך
איפה כדאי לתקן את האייפון – האם במעבדת תיקון אייפון או בחברת סלולר, מתי כדאי לתקן, אלו תקלות יכולות להשבית את המכשיר ועוד כהנה וכהנה, כשזה מגיע למעבדת תיקון אייפון, ישנן הרבה מאוד שאלות. המדריך שלנו ינסה לענות על כולן.
חברת סלולר או מעבדה פרטית?
יתרון משמעותי של מעבדה פרטית על חברת הסלולר הוא לוח הזמנים. בחברות הסלולר השונות, אין תיקון שלא אורך מספר ימים. לעומת זאת, במעבדה פרטית התיקונים נעים בין כמה שעות לתיקונים פשוטים ועד למספר ימים קטן בהרבה מאלו של חברות הסלולר לתיקונים מסובכים יותר. במעבדה הפרטית, בניגוד לחברות הסלולר, תוכלו לדעת מראש מהו התעריף לתיקון הנדרש, וכמה זמן בדיוק ייקח התיקון.
בניגוד לאינסטינקט הראשוני שאומר שחברת סלולר היא לכאורה רצינית יותר, מומלץ ביותר לתקן את מכשיר האייפון במעבדה פרטית טובה, מקצועית ואמינה, וכמובן מאושרת על ידי יצרן המכשיר. אגב, גם אם יש לכם ביטוח דרך חברת הסלולר, זה לא מבטיח לכם שלא תשלמו על התיקון כיוון שבכל מצב ומקרה ישנה השתתפות עצמית.
לתקן או לקנות חדש?
ההמלצה שלנו – לא למהר לקנות. לפעמים הנזק נראה בלתי הפיך ויקר מידי לתיקון, כאשר בדרך כלל זה קורה כשמסך האייפון נשבר וטכנולוגיית הטאצ' אינה עובדת, אבל בתיקון של לא יותר מכמה שעות ובעלות סבירה האייפון יחזור לפעילות מלאה. בכל מקרה, מומלץ להביא את האייפון למעבדה לבדיקה.
מה אפשר לעשות בעצמכם?
במקרה של נפילה של האייפון למים. האינסטינקט הראשוני שלנו הוא להדליק את האייפון (במידה והוא כבה) ולראות מה קרה. זו טעות חמורה ואסור להדליק את האייפון, ואם הוא עדיין דולק חובה לכבות אותו שכן בזמן שהוא דלוק הקורוזיה מתפשטת מהר יותר. בנוסף, כדאי לשים את האייפון בכלי עם אורז, כיוון שהאורז סופח את הנוזלים ולמהר מאוד למעבדה על מנת שהעובדים יוכלו לפתוח את האייפון לראות אם נגרם נזק, וכמובן, לתקן את הבעיות שנוצרו.
בנוסף, ישנן מספר פעולות שניתן לבצע הן על מנת למנוע בעיות באייפון והן על מנת לא להחמיר מצב קיים. הפעולה הבסיסית ביותר היא רכישה של מגן מסך על מנת שזה לא יישבר במקרה של נפילה.