חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
מסעדה לבר מצווה בירושלים זהו המקום שבו תוכלו לחגוג מסיבה באווירה משפחתית, אינטימית ושמחה. בעבר משפחות רבות בחרו לחגוג מסיבה אינטימית בבית עם בני המשפחה והחברים הקרובים, אך בשנים האחרונות חגיגת בר מצווה במסעדה מחליפה בהצלחה את המסיבות בבית בלי לפגוע באווירה המיוחדת ובאינטימיות. בעיר ירושלים יש מבחר גדול של מסעדות המתאימות לכל מספר של אורחים, לחלק גדול מהן יש חדרים פרטיים מרווחים.

ארבע סיבות שישכנעו אתכם לחגוג במסעדה
חגיגה במסעדה היא חגיגה באווירה משפחתית וחגיגית במיוחד, בניגוד לאירועים באולמות גדולים, מסעדה זה מקום אינטימי עם אווירה ואוכל ביתי וטעים.
זול יותר לחגוג בר מצווה במסעדה מאשר באולם או בגן אירועים. על אף המחיר הזול, מסעדה לא חייבת להיות מקום קטן. המציאות בשטח מלמדת כי עלות החגיגה במסעדה זולה מעלות החגיגה באולם אירועים, גם באולם קטן. בירושלים יש מבחר עצום של מסעדות לאירועים, חלקן יכולות להכיל מאות אורחים בלי לוותר על רחבת ריקודים נוחה, על במה לדי. ג'י. ועוד.
האוכל הוא ליבו של אירוע. אם חסכתם בעלויות של שכירת המקום, תוכלו להשקיע באוכל טעים ומיוחד. במסעדות, לעומת האולמות, תוכלו למצוא אוכל ביתי ומגוון עשיר של תפריטים טעימים בסגנונות שונים.
כל אירוע במסעדה הוא חגיגה, אך במיוחד במסעדה בירושלים. בירושלים יש משהו מיוחד באוויר שכובש אותנו מהרגע הראשון. זה המקום שבו אנו מתחברים להיסטוריה ולמסורת ואין מקום מתאים יותר לחגוג טקס בר מצווה מאשר בירושלים.

איך לבחור מסעדה לבר מצווה?
חשוב לבחור מסעדה המתאימה בגודלה למספר האורחים באירוע. אם יש לכם מספר גדול של אורחים חשוב לוודא כי כל האורחים יוכלו לשבת במסעדה בלי להצטופף ושעדיין יישאר מקום לרחבת ריקודים או לכל פעילות אחרת.
אם אתם מזמינים את החברים של  נער הבר מצווה, כדאי לבחור מסעדה במרכז העיר או מסעדה לבר מצווה בכותל שאפשר להגיע אליו בקלות בתחבורה הציבורית.
חשוב לבחור מסעדה כשרה גם אם אתם לא שומרי כשרות. בכל אירוע תמיד יש מספר אורחים המקפידים על אכילת אוכל כשר וחשוב לכבד אותם. שימו לב כי יש רמות שונות בדרגות הכשרות, חשוב להקפיד את רמת הכשרות לאופי האורחים.
אם למסעדה אין אולם פרטי שיוכל לארח אתכם באינטימיות, בקשו מבעל המסעדה כי  בערב החגיגה המסעדה תהיה סגורה בפני סועדים זרים. אל תהססו לבקש, מסעדות רבות מעניקות את השירות הזה לחוגגים.
חשוב לבדוק את השירותים, האם הם נקיים והיגייניים? בכל שעה שבה האירוע שלכם מתקיים, הדגישו בפני בעלי המסעדה את הצורך לנקות את השירותים שוב לפני תחילת האירוע.
בימים שני וחמישי, הימים שבהם מתקיים טקס עלייה לתורה בכותל המערבי, יש ביקוש גבוה למסעדות והמחירים יקרים יותר. גם יום שישי נחשב לאחד הימים היקרים. אם אתם מעוניינים להוזיל את האירוע בחרו בימי ראשון, שלישי וחמישי, ימים שבהם המחירים נמוכים יותר.