חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
כיבוד לישיבות – איך לבחור את הכיבוד המתאים ביותר
ישיבות הן עניין שגרתי, ארוך וקבוע. הן יכולות להתקיים בשעות הבוקר, בשעות הצהריים ולפעמים גם בשעות הערב. כיבוד לישיבות הוא הדלק שיניע את מהלך הישיבה, יפרה את המשתתפים, יעניק להם אנרגיה וריכוז שיביאו לתוצאות המצופות מהישיבה. אל תזמינו כיבוד לישיבות לפני שתקראו את המאמר הבא.

כיבוד לישיבות –  חמישה כללים שיעזרו לכם לבחור את הכיבוד הטוב ביותר
אם בין העובדים יש חברים המקפידים על אכילת אוכל כשר, אתם חייבים להתחשב בהם ולהזמין כיבוד מחברה בעלת תעודת כשרות. בנושא הכשרות חשוב לדעת כי יש מספר רמות של כשרות, יש המחמירים יותר ויש המחמירים פחות, אך כל המחמירים, מחמירים בעיקר בעת אכילת מאכלי בשר. לכן אם אינכם רוצים להיכנס לסבך של סוגי הכשרויות וההלכות השונות, כדאי להזמין כיבוד חלבי שוודאי יתאים לכולם.
אל תגישו לעובדים בורקס ועוגיות, גם לא בישיבה קצרה. דברי מאכל בסגנון זה אינם תורמים מאומה מבחינה תזונתית, הם רק מפתים, בקושי משביעים ואפילו להיפך, הם רק פותחים את התיאבון. גם בישיבה קצרה כדאי להגיש כיבוד לישיבות, כיבוד בריא ומזין שגם יהיה טעים וגם משביע. כאשר העובדים יהיו שבעים, הם יוכלו להתפנות לדון בכובד ראש בנושאי הישיבה.
גם בישיבות ארוכות לא כדאי להכריז על הפסקת אוכל ולבזבז זמן יקר. אפשר לפתור את הבעיה באמצעות פינגר פוד המוגש על מגשי אירוח יפים ומעוצבים, פינגר פוד זהו השם של הטרנד הלוהט בתחום אירועים עסקיים וישיבות. זהו אוכל בגודל אצבע המוגש בצורה מעוצבת על גבי מגשים המכילים שפע של מאכלים בסגנונות שונים. העובדים לא יצטרכו להתעסק עם סכין ומזלג, הם יוכלו לקחת את האוכל הטעים בידיים, לאכול ותוך כדי האכילה אפשר יהיה להמשיך בדיונים.
את האופי ואת הסגנון של הכיבוד קובעים בהתאם לתקציב. גם אם החלטתם על תקציב נמוך, אתם חייבים להגיש אותו יפה מזין ומעוצב. מגשי אירוח שעליהם יונחו מאכלים העשויים מחומרי גלם זולים, יחסית, כמו לחמים, כריכים, ירקות ופירות חתוכים, יהיו הרבה יותר זולים אך לא פחות טעימים ומשביעים.
כאשר אתם עורכים ישיבה בשעות הצהריים כדאי לדאוג לכיבוד משביע. פינגר פוד בשרי לא יעביד ויעמיס על הקיבה, אך מנגד הוא ישביע את האורחים.
כאשר אתם מזמינים מגשי אירוח לישיבות חשוב לוודא כי החברה משתמשת בחומרי גלם איכותיים וטריים. אל תתביישו לשאול את בעלי הקייטרינג מהם חומרי הגלם שבהם הם משתמשים, מהי מידת הטריות שלהם והאם הכיבוד מגיע לאירוע ברכבים ממוזגים, במיוחד  בימי הקיץ החמים.
יש לכם ישיבה, הזמנתם מגשי אירוח, חסכתם לכלוך ועלויות של ניקיון. מגשי אירוח אינם משאירים פירורים על השולחן ואין צורך בזמן יקר כדי להגיש אותם ולנקות אחריהם. מספיק לפתוח את האריזות, להניח אותם במרכז השולחן ובסיום הישיבה לאסוף את המגשים הריקים אל תוך שקית אשפה.