חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
חברת פוליש – איך לשמור על הפוליש לאורך זמן
אם כבר עשיתם פוליש לרצפת הבית, איך תשמרו את הברק והניקיון לאורך זמן? ההשקעה בפוליש היא השקעה משתלמת בסופו של דבר, כי רק אחרי שרואים את הרצפה אחרי הפוליש מבינים כמה זה היה כדאי. לכן, עכשיו צריך לשמור על הקיים. איך עושים את זה?
פוליש, ובמיוחד פוליש קריסטל בבית, הוא תהליך שהושקע בו מאמץ רב וחומרים יקרים. ציפוי הרצפה  עשוי מחומר חזק שאמור לשמור לכם על המרצפות נקיות ומבריקות לאורך זמן. המטרה של הפוליש היא לעשות לכם חיים קלים, לעזור לכם במינימום זמן ובמינימום כוחות לקבל רצפה נקייה ומבריקה. לכן אין צורך להשקיע כוחות על מנת לנקות את הרצפה.
איך לנקות?
ההמלצות הקיימות של חברת פוליש לניקיון הרצפה הן: לא לשפשף עם כרית ניקוי מחוספסת, לא לנקות עם מים וסבון כמו למשל סבון כביסה שיש בו הרבה מלח, לא לנקות עם חומרי ניקוי המיועדים למרצפות ושיש בהם חומרים כימיים חזקים או כל חומרים חריפים. הקשיבו טוב לחברה שעשתה לכם את הפוליש והשתדלו לפעול על פי ההנחיות שלהם. אבל, מים ללא כל חומר ניקוי יעשו את כל הניקיון הדרוש לרצפה שלכם שהיא אחרי פוליש.
איך לשמור?
השתדלו בבית שלא לגרור חפצים כבדים כמו כסאות כבדים או כסאות שיש להם רגלים ממתכת או כל חפצים שיש להם חלקי מתכת חדים הנוגעים במרצפות. הפוליש נותן הגנה מלאה ומונע מכתמים להיספג בתוך המרצפות, הפוליש גם חזק והחומר שומר על הרצפה מקבלת שריטות הנגרמות מגרירת חפצים בבית. אבל, רצוי לשמור ולא לגרור חפצים כבדים מידי על רצפה חשופה.
בסופו של דבר, רצפה מבריקה ונקייה וללא כתמים או פגמים, היא כרטיס הביקור של הבית שלכם. פוליש טוב בבית משפר את איכות החיים שלכם ומעלה את ערך הנכס שלכם. הפוליש משמר את איכות המרצפות ומגן עליהם לאורך שנים. לכן, מומלץ שחברת פוליש וניקיון אמינה ומקצועית תבצע עבורכם את העבודה כדי לקבל מרצפות מבריקות, נקיות ואיכותיות.
חברה מקצועית משתמשת בדרך כלל בחומרים איכותיים ויקרים לכן, לא מומלץ להזמין את החברה הזולה ביותר, יש צורך לבקש המלצות ולבדוק עבודות קודמות. פוליש לא עושים כל יום אלא אחת לכמה שנים ולכן חשוב לבדוק מי המבצע והאם יש לו המכשור המקצועי והחומרים האיכותיים. ישנם כמה סוגי פוליש ולכן חברה מקצועית תבדוק את הרצפה שלכם ותמליץ לכם על הפוליש המתאים לכם.
בהצלחה!