חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
חברת ניקיון למשרדים
יש הרבה אנשים שהמשרד הוא הבית השני שלהם, ולפעמים הם מעבירים את רוב שעות היום במשרד ובאים הביתה רק כדי לישון ולהחליף כוח לעבודה שמחכה להם מחר שוב במשרד... לכן ברור שכדי להרגיש בנוח במקום בו שוהים חלק כל כך גדול מהיממה, חשוב מאוד להשקיע בטיפוח ובניקיון של המקום, כמובן שהניקיון חשוב גם ללקוחות שבאים לקבל שירות במשרד, הניקיון תורם להרגשה הטובה שלהם ולתחושה שמכבדים אותם.
כדי לבחור חברת ניקיון למשרדים שתתאים לכם חשוב שתבדקו כמה דברים מראש.

מה השירות אותו אתם רוצים לקבל מחברת הניקיון?
יש היום הרבה חברות שמציעות שירות בתחום של ניקיון בתי עסק ושל משרדים, לכן חשוב מאוד לבדוק מה השירות שחברת הניקיון מציעה לכם. כי ישנם חברות שמעבר לניקיון הם מציעים גם שירותי אחזקה שזה כולל טיפול שוטף בתקלות שכיחות, אם זה בעיות תברואתיות או תיקונים במערכות החשמל וכו', עליכם לשקול מה מתאים לצורך שלכם והאם שווה לכם לשלם על כך.

האם חברת הניקיון מבטחת את העובדים שלה?
חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון מבטחת את העובדים אצלה, ומשלמת עבורם ביטוח לאומי ובכל מקרה של פציעה או תאונת עבודה הם אלה שאחראיים לתשלומי פיצויים.

האם העובדים שיבואו לנקות הינם אמינים?
לפעמים יש במשרד חומרים מסווגים או סתם חפצים עדינים ושבירים, חשוב לבדוק את הרגישות של העובדים שהחברה מעסיקה, ואם אפשר לסמוך עליהם. אתם לא רוצים לבוא בבוקר לעבודה ולגלות שטיפלו לכם בחומרים רגישים או שנגרם הפסד לציוד שלכם.

באיזה שעות החברה תשלח את העובדים?
חברת ניקיון למשרדים אמורה לתת מענה לפי שעות הפעילות של המשרד, לא מתאים שלקוחות יגיעו למשרד ויקלעו לשלוליות מים או לריחות חריפים מידי של חומרי ניקוי, על כן חשוב מאוד שהניקיון יתבצע רק בשעות שהמשרד אינו פעיל, ישנם חברות המציעות שירותי ניקיון בלילה או בשעות הבוקר המוקדמות, בדקו מה האופציות שהחברה מציעה והאם זה מתאים לכם.

מה הותק של חברת הניקיון?
חברת ניקיון שמחזיקה מעמד זמן רב מוכיחה על יציבותה של החברה ועל עבודתה המקצועית, כי חברה שלא נותנת שירות טוב ללקוחות שלה לא מחזיקה מעמד הרבה זמן.

בקשו המלצות מלקוחות מרוצים
אין כמו המלצות מלקוחות שנהנים מהשירות שחברת הניקיון נותנת, בדקו מי הם הלקוחות של חברת הניקיון ושאלו אותם על כל הפרטים החשובים לכם.
אצלנו תמצאו את המענה המושלם לצורך שלכם, אנחנו נתאים לכם את החבילה המתאימה והמשתלמת ביותר.