חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
לחגוג את יום ההולדת עם הארי פוטר
כולנו גדלנו על דמויות קלאסיות וסרטים שאנחנו זוכרים בעל פה עד היום. אולי אלה היו מרטי וד"ר בראון מטרילוגיית "בחזרה לעתיד" ואולי דווקא אינדיאנה ג'ונס. הילדים שלנו גם הם מכירים כמה דמויות מרכזיות כמו הארי פוטר, לדוגמה. עכשיו, כשיום ההולדת שלהם (או שלכם) מתקרב, זה בדיוק הזמן לחזור אל כל אותן הקלאסיקות ולהישאב לסיפור מרתק ומפתיע שבו אתם הדמויות הפעילות. בקיצור, זה הזמן להכיר את הטרנד הכי לוהט בישראל בשנים האחרונות – חדרי הבריחה.

חגיגה לקבוצה גדולה
יש לחדרי הבריחה לא מעט יתרונות. קודם כל, הם מתאימים לכולם – בכל גיל ובכל שלב. גם אם מעולם לא התנסיתם וגם אתם שועלים ותיקים, יש שפע של חדרים וסיפורים גם עבורכם. שנית, ולא פחות חשוב מכך, כשאתם מתכננים יום הולדת לילד, לאבא או לסבא, חדר בריחה בהרצליה או בתל אביב יכול להיות פתרון מושלם. עם תפאורה מושקעת, סיפור מפתיע והמון הנאה בעבודה המשותפת, אין באמת דרך טובה יותר מזה לחגוג. חוץ מזה אתם יכולים לבחור שלל חדרי בריחה לקבוצות גדולות, וכך אפשר לתכנן מסיבת יום הולדת גם אם הילד רוצה להזמין לא פחות מחצי כיתה.

איך בוחרים חדר מתאים?
השאלה המתבקשת היא ללא ספק – איך בוחרים. התשובה, למרבה המזל, די פשוטה. מתחילים משאלה בסיסית מאוד, והיא איפה תתקיים החגיגה. אם אתם גרים בהרצליה עדיף שתישארו באזור ותימנעו מחדר הבריחה בבאר שבע, גם אם הוא נשמע לכם מרתק. זכרו שהאטרקציה הזו היא אולי גולת הכותרת אבל היא לא הפעילות היחידה שלכם. לרוב תשלבו ביום הזה גם ארוחה במסעדה המועדפת עליכם, בילוי בבר (בהנחה שלא הילד הוא זה שחוגג) או סיור בעיר. דרך אגב, אם זו ההתנסות הראשונה שלכם עדיף לבדוק מראש מה רמת הקושי. חדר בריחה יכול להתאים לכל אחד, ללא ספק, אבל יש חדרים קצת יותר מורכבים שמתאימים יותר למיטיבי לכת, אלה שכבר התנסו בהרפתקה הזו כמה פעמים בעבר. אם תבחרו נכון, אתם עומדים להישאב להרפתקה עוצרת נשימה, בוודאות.