חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
הדברה מקצועית או פתרון ביתי?
מקקים, נמלים, מכרסמים, לא חסרים לנו אורחים לא מוזמנים. הם אוהבים להפתיע, להגיע בעיקר אל המטבח ואל פחי האשפה, והם מעוררים בנו תחושת גועל מצד אחד, וגם חשש לא מוסבר מצד שני. בדרך כלל אנחנו ממהרים לשלוף את הספריי מהארון, לכוון ולקוות לטוב. השאלה היא אם זו הדרך הנכונה, והתשובה תלויה בשאלה אחרת שאתם צריכים לשאול את עצמכם – האם אתם מחפשים פתרון ארוך טווח או מענה קצר ומדויק לבעיה ספציפית?

הדברה מקצועית – לאורך זמן
היתרון הגדול של הזמנת חברת הדברות היא שאתם פשוט מבטיחים לעצמכם תוצאה ארוכת טווח. זו נקודה חשובה מאוד ונושא שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתם מקבלים החלטה כזו או אחרת. מאחר והמטרה שלנו היא לא להיפטר רק מנחיל הנמלים שמצא את דרכו אל צנצנת הסוכר או רק במקק שמצאנו בבוקר על יד פתח הביוב, הדברה יסודית היא הצעד הנכון. פיזור נכון של חומרים מקצועיים, כאלה שעושים את העבודה באופן יסודי, זה מה שנדרש כדי שנוכל לישון טוב יותר בלילה, גם אם השארנו כמה פירורי לחם על השיש וגם אם פח האשפה עדיין לא פונה. בשביל זה אנחנו מבצעים הדברה, ורצוי שהיא תהיה מקצועית.

הדברה ביתית – פתרון ממוקד
היתרון המרכזי של התרסיסים השונים, אלה שאנחנו רוכשים לבד בסופרמרקט, הוא שהם מספקים פתרון נהדר ברגע שבו מופיעה לראשונה הבעיה. במילים אחרות, אם נתקלנו בתיקן שמטייל להנאתו ברחבי הבית, עם התרסיס נוכל לבצע סיכול ממוקד ולטפל בבעיה. מצד שני, זה לא מבטיח לנו שלא יגיעו תיקנים אחרים בעקבותיו. למעשה, רוב הסיכויים שאם אחד הגיע האחרים גם הם בדרך, ומה שמשך את התיקן המנוח עשוי למשוך גם את חבריו. זו בדיוק הסיבה שגם אם הדברתם את המקק הזה, עדיין תצטרכו לבצע הדברה יסודית ומקצועית כדי להימנע ממפגש נוסף עם תיקנים אחרים.

שיטות הדברה אפשריות
אחת הסיבות לכך שאנשים רבים חוששים להזמין חברת הדברה היא השימוש של חברות רבות בחומרים לא-מאוד-ידידותיים. כולנו מכירים את כותרות העיתונים, אלו שסיפרו לנו על משפחות שנפגעו בעקבות חשיפה לחומרים חזקים במיוחד, וילדים שספגו את הנזקים המשמעותיים ביותר. חברות הדברה מתקדמות מודעות היטב לבעיה הזו ולהשפעת החומרים הכימיים על הבריאות ועל הסביבה בכלל. לכן, כשאתם בוחרים חברת הדברה, רצוי לוודא שהיא משתמשת בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. כל חומר כימי מסוכן רצוי שיישאר רחוק מכם, מהילדים ומחיות המחמד שלכם.