חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
אינסטלטור או ביובית – מי יעזור לכם?
אנחנו שומרים לו חסד נעורים, ומבינים שהאינסטלטור הוא אחד הגורמים המקצועיים והחשובים ביותר בכל הקשור לטיפול בתקלות שונות בבית. נזילה מהתקרה או ברז דולף, כל אלה דורשים מקצועיות, ללא ספק. השאלה היא מה עושים כשיש לנו הצפה בבית או במבנה המשותף, למי קוראים ומה הדרך הכי יעילה להתגבר על האתגר הזה?

הכירו את הביובית
פתרון אחד הוא הביובית, והשם הקטן והחמוד הזה בהחלט עשוי להטעות אתכם. בפועל מדובר במשאית גדולה מאוד, מפלצת לא קטנה, כזו שמצוידת במכלים ענקיים המיועדים לשאיבת הפסולת והלכלוך מקווי הביוב שלנו. ביובית היא אחד הפתרונות היעילים והמהירים ביותר להתמודדות עם הצפות, והיא גם משמשת בעלי מסעדות ובתי מלון, מתחמי עסקים ובנייני מגורים. היא יעילה בעיקר משום שהיא שואבת בקצב מהיר את כל הפסולת שהצטברה בקו הביוב שלכם, פסולת שהובילה לסתימה, אשר בתורה מובילה להצפה. במילים אחרות, אם אתם מחפשים דרך טובה להעלים את הריחות הנלווים לסתימה ולנקות את השטח, רצוי להזמין חברה המציעה שירותי ביובית בתל אביב כדי להחזיר את החיים בשכונה למסלולם התקין.

האינסטלטור – תקלות בבית
מן הצד השני נמצא האינסטלטור, והוא כאמור אחד הגורמים היעילים ביותר להתמודדות עם תקלות שונות הקשורות למערכת האינסטלציה שלנו. למעשה יש גם מצבים שבהם הוא יעזור לנו להתגבר על סתימה או הצפה, אבל ברוב המקרים מקור הסתימה הזו לא ממש פשוט לאיתור, ודווקא במקום הזה יש לביובית יתרונות רבים על פני הגורם האנושי. אינסטלטור טוב יאתר נזילות, ועם ציוד מתקדם הוא גם יגלה בדיוק איפה הן מתרחשות בלי להסב כל נזק. הוא יעזור לכם גם לתכנן שינויים כאלה ואחרים, למשל כשאתם מתכננים התקנת מקלחון חדש. אלא שבכל הקשור לטיפול בסתימות והצפות, עדיף להזמין ביובית ולטפל בבעיה באופן מהיר ומדויק יותר.

פינוי הפסולת – לאן?
עוד יתרון חשוב שיש לביובית הוא שהיא מהווה דרך פשוטה מאוד לשנע את הפסולת המפונה מקווי הביוב אל אתרי הפסולת המורשים. הרי את הפסולת הזו צריך להעביר לאתר כלשהו, והיא בוודאי לא מיועדת לפח האשפה השכונתיים או לכל פתרון מהסוג הזה. חברות שמציעות שירותי ביובית לרוב פועלות בכפוף להיתר מיוחד של המשרד להגנת הסביבה, וזהו בדיוק ההיתר שאתם צריכים לחפש לפני שאתם מזמינים את המשאית הענקית הזו לטיפול בבעיה שעל הפרק. אתם ממש לא רוצים לגלות בדיעבד שאין מי שיפנה את הפסולת הזו לאתרים המיועדים לכך, נכון?