חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
הסיבה לכך שהאתר שלכם לא מופיע בגוגל
כשהקמתם את העסק שלכם החלטתם שאתם יכולים לעשות הכל לבד. יכול להיות שרציתם לחסוך בעלויות, אולי לא סמכתם על אף אחד אחר, וכל סיבה היא לגיטימית. אלא שעכשיו אתם מבינים שהאתר שלכם, זה שעיצבתם לבד אחרי סדנה מקוצרת בפוטושופ ובניתם בעצמכם עם פלטפורמה חינמית בעלת יכולות מוגבלות, פשוט לא מביא תוצאות. אולי זה קשור לעובדה שגוגל שלח אותו לעמוד השביעי בתוצאות החיפוש, אבל הבשורה החשובה באמת היא שיש דרך להתמודד עם הבעיה הזו.

מעבירים את האתר לכתובת חדשה
אל דאגה, אם רכשתם כתובת שאתם ממש קשורים אליה וגם חשובה לכם מאוד, אתם לא צריכים לשנות אותה. בשינוי כתובת הכוונה היא להעתקת האתר שלכם מהמסגרת הנוכחית שלו – לפלטפורמה מתקדמת יותר. בניית אתרים באמצעות ממשקים מתקדמים (כמו וורדפרס) היא דרך טובה למשוך את תשומת הלב של גוגל, אבל לא רק משום שגוגל מחבב קצת יותר ממשקים מסוימים מאשר אחרים. עם פלטפורמה נכונה, עיצוב מדויק וליווי מקצועי אתם יכולים לייצר חווית משתמש טובה, לתכנן את התוכן שלכם כמו שצריך ולבצע שורה של מהלכים שהמטרה שלהם היא אחת: לגרום לגוגל להכיר בכם, וגם לדרג אתכם גבוה ככל האפשר.

מתכננים קידום אורגני וממומן
קידום אתר דורש מאיתנו תכנון לכל אורך הדרך, וגם אם כבר ראינו תוצאות בשטח. עוד בשלב של בניית אתרים לעסקים כדאי להתמקד במילות החיפוש הנכונות, להשקיע בתוכן איכותי, לבצע את כל ההתאמות הדרושות לגוגל (כדוגמת אתר רספונסיבי המותאם לכל מסך או שיפור זמן הטעינה) ובמקביל לתכנן גם פרסום ממומן. ככל שתעבדו נכון מהשלב הראשון כך תייעלו את האופן שבו אתם מנצלים את המשאבים שלכם. אלה הם הכלים שיאפשרו לאתר שלכם להגיע הכי רחוק שאפשר, ולייצר תוצאות מצוינות.

ממשיכים לקדם גם אחרי
גם כשהאתר שלכם כבר באוויר, הקמפיינים רצים והתנועה אל האתר גדלה, אל תעצרו. אנחנו נמצאים בעידן תחרותי מאוד שבו עסקים רבים המתחרים על הקהל שלנו ומציעים מוצר זהה לשלנו (גם אם אנחנו הכי טובים שיש). המשמעות היא שאנחנו צריכים להישאר תמיד עם היד על הדופק, וחשוב להמשיך ולקדם את האתר הרבה אחרי שעלה לאוויר ומשך אלינו לקוחות. כך נמשיך לייצר עוד לידים, עוד עבודה ובעיקר – עוד הכנסות. זו המטרה של כל בעל עסק באשר הוא, לא?