חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
עיצוב אירועים - כי החוויה מתחילה במראה, כדי ליצור אירוע שידבר אל כל החושים, יש להשקיע בכל פרט באירוע. האוכל אחראי לסיפוק חוש הטעם, המוזיקה לחוש השמיעה והעיצוב אחראי לסיפוק חוש הראיה. עיצוב האירוע מכתיב את האווירה של האירוע. מוזיקה הכי שמחה לא תשמע שמחה אם תנוגן במקום אפל וקודר, ולכן, יש להשקיע מחשבה רבה בעיצוב אירועים ובתאורה יחד עם מעצבת האירועים תוכלו לבנות קונספט מיוחד לאירוע שלכם.

אלו טרנדים קיימים בעיצוב אירועים?
טרנד מוכר הוא אירוע סובב רעיון מרכזי, כמו למשל חתונת אגדות דיסני, בה כל האירוע יעוצב עם אלמנטים מסרטי דיסני. סגנון עיצוב נוסף הוא לפי אוירה מסוימת שרוצים ליצור, למשל אווירת יוקרה שתבוא לידי ביטוי בצבעי פנינה וזהב או טוהר ושלום בצבעי לבן עם יונים פורחות באוויר. עיצוב אירוע חתונה בסגנון אתני נפוץ גם הוא, בעיקר בשלב קבלת הפנים, וניתן לראות חתונות בסגנון ברזילאי, הודי ועוד. טרנד נוסף הוא חיבור אל הטבע בחתונה שתערך בגן אירועים הכולל אלמנט מים כמו מפל וגשרי עץ שמתחתם זורם נחל, ותהיה שזורה בפרחים ובטבע.

עיצוב אירועים בקונספט
לעיתים לבעלי האירוע יש קונספט ברור ומוחלט ולעיתים הם צריכים הכוונה, הדרכה וחידוד הצורך, ביחד עם מעצבת האירועים תוכלו ליצור עיצוב שיתאים לסגנון שלכם ויעביר את המסר אותו אתם מעוניינים להעביר. אירועי קונספט יכולים להתאים לאירועי חברה ואירועים עסקיים כמו גם לאירועים פרטיים כגון: אירועי חתונה, אירועי בר מצווה, אירועי בת מצווה, אירוסין, מסיבת רווקות וכל אירוע העולה על רוחכם. כל אירוע בקונספט וכל עיצוב ניתן להעשיר על ידי הוספת עמדת שזירת פרחים.

עמדת שזירת פרחים לאירועים
עמדת שזירת פרחים לאירועים מקשטת את האירוע ברעננות וביופיים הטבעי של הפרחים בוטיק הפרחים מביא את הטבע אל תוך האירוע שלכם. הקהל הרחב מקושט גם הוא בעיצובי תכשיטים שונים העשויים מפרחים טבעיים והדבר מוסיף צבע, הדר ואנרגיה לאירוע כולו. עיצובי אירוע בפרחים מקשטים את החופה, את השביל המוביל לחופה ועמודי החופה, קישוט שולחנות האירוע ועוד. צבעי הפרחים להיבחר במטרה ליצור רצף, או דווקא לשבור את הרצף עם צבע משלים וליצור בולטות, לפי טעמכם האישי ומידת הצבעוניות אותה תעדיפו באירוע. כאטרקציה, ניתן להביא עמדת שזירה שתחלק צמידים מפרחים טבעיים וזרים לאורחים ותשזור להם תכשיטים על פי בקשה בקבלת הפנים ובמהלך האירוע.

הטרנדים בעיצוב משתנים ומתעדכנים ולבד מלהיות אופנתי, חשוב כמובן לבחור בטרנד שמתכתב עם האופי והסגנון של הזוג המתחתן - שלכם, ומבטא אתכם בצורה הטובה ביותר. אמרלו עיצוב אירועים ועמדת שזירת פרחים לאירועים מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 050-9710166 או לכתוב לנו בדוא"ל: AMARELU7@GMAIL.COM. אנו נסייע לכם לעצב את האירוע שלכם בקונספט הייחודי המותאם לצרכים שלכם!