חברי MyTzadikהרשמה חינם!
לצורך אימות אנושי יש לסמן
כמה דרכים להגן על העסק שלכם
בית העסק שלכם הוא בוודאי אחד מהדברים החשובים לכם מכל, כאשר כיום אנו שמים את כל קרנינו בעסק ופועלים בכל זמן על מנת שהוא יצליח וישגשג.
עם זאת מעילה באמון, נזקים, חבלות בעסק, גניבות מידע וגניבת כספים ועוד, כולם יכולים לגרום למפלה גדולה של מפעל חייכם. לכן חשוב לדעת כיצד מאבטחים וממגנים את בית העסק.
אם אתם רוצים להגן עליו חשוב שתדעו כי ישנן כמה דרכים מרכזיות שבאמצעותן תוכלו לספק לעסק שלכם הגנה. אז כיצד עושים זאת?

התקנת מערכות אבטחה - התקינו במקום מערכות אבטחה כמו אזעקות, מצלמה נסתרת, ומערכות נעילה חכמות. בכך תוכלו לוודא שהעסק שלכם מוגן גם כאשר אתם לא נמצאים בו.
אמצעי בטיחות – חשוב להתקין במקום אמצעי בטיחות כמו גלאי עשן, ציוד למניעת שריפות, מגני בטיחות כמו מגני דלתות, מונעי החלקה ושלל אמצעים שהופכים את העסק שלכם למקום בטוח יותר עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. אמצעים אלה יגנו על העובדים והלקוחות בעסק שלכם וגם עליכם, תוך שהם יאפשרו לכם הגנה מפני תביעות נזיקין במקרה של תאונה.
בחינת המועמדים לעבודה – כאשר אתם מקבלים עובדים לעסק שימו לב כי העובדים שלכם ישרים והוגנים. ערכו ראיון אישי ובדיקת רקע כללי ולא פולשנית על המועמד. בכך תוכלו להבטיח כי למועמד שלכם אין עבר פלילי. לפי החוק אסור לדרוש מעובד פוטנציאלי תעודת יושר, אבל כיום באמצעות חיפוש קצר ברשת ניתן להבין קצת יותר אודות האנשים שאתם שוכרים לעבודה.
ניטור פעולות עובדים - נטרו פעולות עובדים. כיום באמצעות מערכות חכמות לניטור עובדים בסביבה ממוחשבת ניתן לקבל מידע בזמן אמת אודות פעולות עובדים בסביבה זאת, תוך תיועד הפעולות והתראה על פעילות חשודה. פעולות ממוחשבות יכולות להוביל לשלל מעילות, פריצות, לגניבת חומרים, ולנזקים במחשבים של העסק ולכן חשוב להגן על סביבה זאת ממש כמו שמגנים על חלל המקום.
התקינו מצלמות נסתרות ליד הקופה ובמחסןהתקינו מצלמות נסתרות ליד הקופה ובמחסן כמו גם בכניסה לעסק. מצלמה נסתרת תוכל להתריע אתכם על פעילות שמתרחשת בעסק בזמן אמת והיא תתעד עבורכם את כל המתרחש בעסק בזמן שאתם נמצאים או בזמן שאתם לא נמצאים בו.
עשו את כל אלה ותוכלו להיות יותר שקטים, בטוחים ומוגנים גם בזמן שאתם בעסק שלכם וגם בזמן שאתם מחוצה לו.